LOGO! 8 nyní součástí sběrnice KNX

Datum 30.05.2016

Díky komunikačnímu modulu Logo! CMK2000 je možné integrovat nejnovější řadu logických modulů Siemens Logo! 8 do sběrnice KNX pro řízení budov. Moduly řady Logo! 8 jsou určeny pro menší automatizační řešení. Ve spojení s novým komunikačním modulem je lze nyní využít v oblasti automatizace budov, např. v kamerových systémech, řízení přístupu, klimatizaci, osvětlení, stínění či zavlažování prostřednictvím řízení čerpadel.

  • Nejnovější řadu logických modulů Logo! 8 lze zabudovat do instalací KNX
  • Komunikační modul Logo! CMK2000 propojí Logo! 8 se sběrnicí KNX
  • Pro automatizační řešení od osvětlení až po kontrolu přístupu

S moduly Logo! 8 komunikuje KNX modul Logo! CMK2000 pomocí sítě ethernet. Přenáší snímané údaje z uzlů sběrnice KNX do logického modulu, kde jsou propojovány s logickými funkcemi. Příkazy jsou z jednotky Logo! přenášeny na akční členy přes komunikační modul. Je možné provést konfiguraci až 50 objektů KNX komunikace a propojit je v rámci Logo! s jednotlivými programovými bloky.

Funkce modulu Logo! 8 jsou dostupné rovněž pro uzly KNX prostřednictvím nového komunikačního modulu Logo! CMK2000. Při maximální konfiguraci hardwaru nabízí 24 digitálních vstupů, 20 digitálních výstupů a osm analogových vstupů a výstupů. Logo! 8 umožňuje také synchronizaci data a času pro uzly v systému KNX.

_________________________________________________________________________

Siemens Česká republika
Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již více než 125 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. Se svými 9 200 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, výrobky a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví. Skupina podniků Siemens v České republice vykázala v obchodním roce 2014 obrat 34,9 miliard Kč. Více informací naleznete na http://www.siemens.cz.
Koncern Siemens AG
Skupina Siemens Česká republika je součástí globálního elektrotechnického koncernu Siemens AG, který je již více než 165 let synonymem pro špičkové technologie, inovace, kvalitu a spolehlivost. Společnost působí ve více než 200 zemích a své aktivity rozvíjí zejména v oblastech elektrifikace, automatizace a digitalizace. Siemens AG patří k největším poskytovatelům technologií šetrných k životnímu prostředí. Je jedničkou na trhu v instalaci offshore větrných elektráren, jedním z hlavních dodavatelů pro paroplynové zdroje a technologií pro přenos energie. Siemens patří mezi průkopníky řešení v oblasti veřejné infrastruktury, průmyslové automatizace a softwarových řešení pro průmysl. Společnost je také předním dodavatelem zdravotnických zobrazovacích zařízení a technologií pro laboratorní diagnostiku. Ve finančním roce 2015, který skončil 30. září 2015, dosáhl Siemens obratu 75,6 miliard EUR s čistým ziskem 7,4 miliard EUR a zaměstnával 348 tisíc zaměstnanců po celém světě. Více informací naleznete na http://www.siemens.com.
Dny teplárenství 700 x 200 px

Napsat komentář