ČEZ Teplárenská má nový web, potěší majitele chytrých telefonů

Datum 11.02.2017

Nová verze webu společnosti ĆEZ Teplárenská potěší zejména zákazníky firmy a majitele chytrých mobilů. Odděluje totiž informace o společnosti od prodejní části webu a zároveň zlepšuje dostupnost pro stále rostoucí počet uživatelů, kteří internet využívají prostřednictvím mobilních telefonů a tabletů. Výsledkem je srozumitelná a kdekoliv dostupná nabídka servisních informací, produktů a služeb na adrese www.cezteplarenska.cz.

Nová podoba webových stránek ČEZ Teplárenské především přináší uživatelům kvalitní služby v on-line prostředí. „Lidé dnes chtějí informace přesně v okamžiku, kdy řeší své osobní záležitosti. Nový web je pro ně zárukou, že se k potřebné informaci dostanou pohodlně i z mobilního telefonu, stejně jako kdyby byli u stolního počítače,“ říká Pavel Foršt, vedoucí skupiny on-line komunikace Skupiny ČEZ. Web je podle něj plně přizpůsoben pro jakékoliv mobilní dotykové zařízení.

Nový web jasně odděluje informace o produktech a službách od informací o společnosti ČEZ Teplárenská. Informace o společnosti, volných místech a sekci pro dodavatele nyní uživatelé najdou pod odkazem „O společnosti“. Podstatně se proměnila také produktová část webu, konkrétně rozdělením produktů a služeb do tří hlavních kategorií: 1. teplo a chlad, 2. dodávky zařízení, 3. služby.

„Uživatelé tak lépe naleznou všechny potřebné informace k produktům, zároveň si mohou prostřednictvím poptávkového formuláře objednat, co potřebují. Pokud si nejsou jisti, mohou na sebe zanechat kontakt a naši pracovníci se s nimi spojí. Na každém kroku totiž uživatele provází možnost nás kontaktovat, třeba právě zanecháním telefonního čísla,“ vyzdvihuje jednu z nových vymožeností webu Radim Sobotík, obchodní ředitel ČEZ Teplárenské. Zároveň upozorňuje na další novinku, uživatelé webu se mohou přihlásit k odebírání aktualit o produktech a službách či zasílání termínů odstávek prostřednictvím elektronického newslettru nebo formou SMS.

„Věřím, že se nové webové stránky budou uživatelům líbit. Neustále se snažíme naše služby vylepšovat. Záleží nám na tom, aby naši současní i budoucí zákazníci měli teplo opravdu bez starostí. Nová podoba webu s řadou užitečných funkcionalit k tomu určitě přispěje,“ uzavřel Radim Sobotík.

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář