Dnes začíná veletrh Amper – už po šestadvacáté

Datum 20.03.2018

Dnešním dnem začíná v areálu brněnského výstaviště již 26. ročník veletrhu Amper. Ve 3 pavilonech P, F a V bude své produkty vystavovat na 600 společností z 22 zemí. Součástí veletrhu bude také bohatý doprovodný program s řadou konferencí a seminářů.

Redakce Volty.cz mají svůj stánek č. 6.20 v hale P. Kromě našich tištěných edicí se na našem stánku můžete více seznámit s technologií nanosilveru, přímo s ředitelem společnosti Nanotrade, která má v tomto sektoru už více než 20letou zkušenost. Pro naše současné i budoucí klienty jsme s touto společnosti připravili zajímavý dárek v podobě ponožek se speciální úpravou z nanostříbra.

Kromě řady známých vystavovatelů nabízejí pořadatelé veletrhu AMPER se prezentovat novým a začínajícím firmám bez nutnosti nákladné investice v doprovodném programu STARTUP.

Na letošní ročníku veletrhu AMPER výrazně vzrostla účast STARTUP firem proti loňskému roku. Na společné expozici se vedle sebe představí společnosti s různým nomenklaturním zařazením, ale jedním společným jmenovatelem – odvahou a chutí prosadit se s novou vizí.

Hlavním tématem inovátorských STARTUP projektů bude  smart metering či monitoring procesů v průmyslové výrobě, které využívají sítě sigifox a další vlastní sítě. Nováčci v oboru dále představí: např. prototyp úsporné a tvárné alternativy malých PLC, který vychází z již realizovaných  řízení např. (navíječek, lisů, kamerových vozíků). STARTUP projekty V oblasti technické diagnostiky výrobních strojů a zpracování signálů z mechanických soustav vytvářejí udržitelný průmysl a pomáhají výrobním firmám v péči o jejich výrobní stroje.

Společná expozice STARTUP firem bude prezentována ve výstavní hale P.

Stego 700 x 200 px

Napsat komentář