Panasonic slaví 100 let od svého založení

Datum 13.04.2018

Společnost Panasonic letos oslavuje své 100-leté výročí. Konosuke Matsushita založil společnost Panasonic 7. března 1918 – ve stejném roce společnost uvedla na trh zdokonalenou zásuvku. Následoval další produkt – dvojitá objímka, která umožnila napájet světla a další spotřebiče z jediného zdroje.

V dnešní době se jeho inovace mohou zdát malé, ale tyto produkty významně přispěly ke komfortu života. Matsushitova vize jak elektronické spotřebiče mohou zlepšit život spotřebitelů se ukázala jako správná. Během prvních 100 let se společnost Panasonic posunula na pozici jednoho z předních světových výrobců elektroniky.

Johannes Spatz, generální ředitel společnosti Panasonic Electric Works Europe AG, popisuje: “Od samého počátku firmy Panasonic jsme se věnovali potřebám lidí a vyvíjeli nové technologie, které lidem umožňují žít lepší a pohodlnější život. Náš přístup k vývoji produktů se nezměnil. Technologie se budou dále vyvíjet a my budeme i nadále podporovat nové trendy v oboru jako důvěryhodný partner našich zákazníků. ”

Směrem k nové technologické revoluci

Při pohledu do budoucnosti společnost Panasonic identifikovala dvě oblasti neustálého pokroku a zásadních změn. Za prvé je to elektrifikace všech aspektů našeho života počínaje našimi domy, pracovišti, továrnami a vozidly, což má stále větší dopad na všechny stránky života. Za druhé společnost Panasonic vidí pokračující vývoj v oblasti mobility jako další velkou výzvu pro budoucnost.

Johannes Spatz dodal: “Vývoj produktů se stává čím dál rychlejší a v příštích 10 letech uvidíme více inovací, než jsme viděli za posledních 100 let. Elektrifikace, propojení a automatizace budou řídit tuto revoluci. Našim zákazníkům můžeme v této době pomáhat podporou vývoje jejich produktů a řešení prostřednictvím našich širokých odborných znalostí v oboru. ”

Společnost Panasonic Electric Works Europe AG sídlí v Ottobrunnu a je evropskou centrálou pro oblast automatizace a elektronických součástek. Již téměř půl století se zde v úzké spolupráci s evropskými zákazníky vyvíjejí nové generace vysoce kvalitních elektronických a elektromechanických komponent, které jsou vybaveny technicky spolehlivými řešeními pro nejrůznější automatizační úlohy. Kompetentní technická podpora, závazek k vynikajícímu servisu a vztah s místními partnery ve velké míře charakterizují společnost Panasonic Electric Works AG.
Panasonic
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář