Vizualizační průmyslové kamery s HDMI konektorem pro připojení přímo na monitor

Datum 12.06.2018

Zákazníci nás často oslovují s požadavkem na kamerový systém, který by vizualizoval jejich výrobní proces. Jedná se zejména o případy, kdy není možné sledovat daný proces operátorem z důvodů bezpečnosti nebo špatné přístupnosti.

Na tyto procesy se často používaly analogové kamery, které se snadno připojily na televizní obrazovku. Nyní se pro tyto aplikace nabízejí IP kamery. Toto řešení, které potřebuje k činnosti nějaký počítač, je bohužel složité na instalaci a soubor požadovaných komponent, což ho zbytečně prodražuje.

Není nutné připojovat počítač, kamery se pouze nastaví přes odpojitelný ovladač. Kamery tak můžete použít například namísto klasické lupy. Díky průmyslovému provedení se kamery dají instalovat do obráběcích strojů a na monitor přenášet průběh obrábění. Použití těchto kamer je celá řada.

Nově lze na tyto i další aplikace vy­užít kamery STC-HD93DV a STC-HD203DV. Kamery mají výstup HDMI, který lze připojit přímo do monitoru. Není nutné připojovat počítač, kamery se pouze nastaví přes odpojitelný ovladač. Kamery tak můžete použít například namísto klasické lupy. Díky průmyslovému provedení se kamery dají instalovat do obráběcích strojů a na monitor přenášet průběh obrábění. Použití těchto kamer je celá řada.

Klíčové vlastnosti

  • Rozhraní HDMI nebo SDI nabízí připojení přímo do monitoru nebo televize.
  • Rozlišení 1280×720 (HD) a 1920×1080 pixelů (Full HD).
  • Pouze barevné provedení, které ale nijak nesnižuje kvalitu obrazu.
  • Rychlost snímání 60 FPS.
  • Nulové zpoždění při živém přenosu poskytuje naprosto autentický obraz.
  • Odolné mechanické provedení s malými rozměry 40 x 40 x 45.8 mm a skvělým odvodem tepla.
  • Závit C-mount umožňuje vybrat vhodný typ objektivu.
Elcom
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář