S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Panasonic: Staňte se testerem laserového měřicího senzoru s IO-Link

Datum: 17.10.2018

1816_IO_Link_quer

Panasonic chce navázat na úspěšnou kampaň z roku 2015 a umožnit uživatelům důkladné otestování laserového měřicího senzoru s IO-Link.

  • Požádejte zdarma o nový snímač měření HG-C s IO-Link
  • Zjistěte jeho reálnou odolnost a zkontrolujte provozní spolehlivost
  • Otestujte senzor v reálném průmyslovém prostředí
  • Staňte se členem komunity testerů

Ve srovnání se standardní verzí senzoru HG-C, který vysílá vzdálenost jako analogovou hodnotu napětí nebo proudu, je nová řada HG-C schopna přenášet naměřené hodnoty pomocí IO-Link. Pomocí IO-Link je možné odečítat naměřené hodnoty a zároveň také senzor vzdáleně konfigurovat.

Aby byl koncept průmyslu 4.0 zaveden do praxe, nabízí senzor IO-Link také funkci autodiagnostiky. Tato funkce může detekovat intenzitu světla a informovat o stavu snímače. Při výměně snímače pak IO-Link zajistí, že všechna nezbytná nastavení budou okamžitě přenesena do nového snímače.

Staňte se testerem

Všechny evropské firmy nebo odborníci pracující v oblasti průmyslové výroby mohou požádat, aby se stali testery. Vítáni jsou také odborníci s náležitým technickým zázemím nebo firmy s okamžitým konkrétním využitím.

Na konci zkušební fáze vyplní testeři dotazník, který dokumentuje a shrnuje jejich výsledky a zkušenosti se snímačem. Takto získaná zpětná vazba bude shrnuta a výsledné nápady, požadavky a zkušenosti budou začleněny do budoucího vývoje produktů.

K čemu se snímač používá?

Zde jsou některé příklady použití:

Tloušťka a polohová regulace spojitého materiálu, jako je papír, pryž nebo kovové fólie

Detekce orientace nezávislá na barvě

Kontrola přítomnosti a umístění uzávěrů
PLC ukládá parametry snímače. Nadřazený systém zajišťuje správné nastavení snímače.

Několik parametrů senzoru lze konfigurovat společně. Parametry nastavení jsou uloženy externě.

 

Proč se stát testerem?

Testeři se dozví, jak funguje triangulace v oblasti optických senzorů. Pro svoji aplikaci získají technickou podporu a rady od odborníků. Cílem je, aby senzor podstoupil rozsáhlé testy v reálných aplikacích a za průmyslových podmínek. Po vyhodnocení si testeři mohou snímač zdarma ponechat.

 

Vaše zpětná vazba nás zajímá

Nasaďte a otestujte snímač v prostředí, kde je důležitá vysoká rychlost, vysoká opakovatelnost měření a kde se vyskytuje detekce objektů v náročných podmínkách. Poté vyplníte dotazník, kde nám sdělíte své zkušenosti s daným senzorem.

 

Jak se můžete stát testerem?

Pro účast v programu “Panasonic Product Tester” vyplňte prosím formulář nebo kontaktujte člena našeho prodejního týmu. Pro podrobnější informace nás můžete také kontaktovat na e-mailové adrese sensors.peweu@eu.panasonic.com nebo se obraťte na některou z našich poboček.

Panasonic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šestnáct − jedna =