Model Hyperloopu na stánku společnosti Panasonic

Datum 13.11.2018

V rámci sbližování jednotlivých divizí Panasonic vám budeme k dispozici na 28. Světovém odborném veletrhu elektroniky a aplikací Electronica v Mnichově na výstavním stánku 564 v hale B5 společně s Panasonic Industry Europe abychom vám představili nejmodernější zařízení a komplexní řešení v oblasti životního prostředí, mobility a podnikání.

V oblasti mobility spolupracujeme s Technickou univerzitou v Mnichově na tvorbě a vývoji perspektivních dopravních systémů budoucnosti. Na našem stánku budete mít možnost vidět model úspěšného projektu Hyperloop.

Pomocí interaktivních stěn budeme zobrazovat naše široké portfolio produktů: od elektronických a elektromechanických komponentů, polovodičových a senzorových komponentů až po motory, akční členy, baterie a kompletní řešení pro automatizaci výroby. Díky zkušebním centrům a zákaznicky orientovaným službám vám můžeme poskytnout nadstandardní podporu, abyste dosáhli maximální výkonnosti vašeho produktu a vašich systémů.

Rozsah našeho produktového portfolia je na trhu jedinečný a zahrnuje komplexní odborné znalosti v celém rozsahu průmyslového využití. Panasonic není jen výrobce a dodavatel, ale také technickým partnerem průmyslu. Kromě standardního produktového portfolia je Panasonic schopen přicházet na průmyslový trh s kreativním zákaznicky orientovaným řešením a tím vycházet vstříc i opravdu nestandardním potřebám průmyslové výroby.

Panasonic
Dny teplárenství 700 x 200 px

Napsat komentář