S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Tlačítka pro NOUZOVÉ ZASTAVENÍ a RESET

Datum: 07.01.2019

MECZ_tlacitka_01-nahl-1 MECZ_tlacitka_02-nahl-1

Pestrobarevné světelné efekty

Tlačítka pro NOUZOVÉ ZASTAVENÍ a RESET od firmy Murrelektronik se integrují do elektronických instalací prostřednictvím předmontovaných standardních vedení M12. Jde o řešení, které šetří čas a vylučuje riziko chyb v zapojení. Díky systému „Plug & Play“ jsou ovládací přístroje okamžitě integrovány do strojů a zařízení.

Tlačítko NOUZOVÉHO ZASTAVENÍ se světelným tlačítkem RESET s barevnými krytkami tlačítek.

Takové řešení je žádané především v oblastech, kde se umísťují jednotlivé ovládací a sdělovací přístroje na decentralizovaných pozicích, například na bezpečnostních plotech nebo na výrobních pracovištích. Varianty s velmi kompaktní konstrukční šířkou 42 mm se perfektně hodí pro připojení na standardní hliníkové profily.

Tlačítko NOUZOVÉHO ZASTAVENÍ je k dispozici také se světelným tlačítkem RESET v jednom pouzdře. Tuto variantu lze integrovat do instalace například tak, že se tlačítko rozsvítí, jakmile je možné zařízení znovu spustit. V každém balení je obsaženo pět barevných krytů tlačítek. Díky tomu je možné dosáhnout světelného efektu v různé barvě – podle příslušného využití.

Titulní obrázek: Tlačítka pro NOUZOVÉ ZASTAVENÍ a RESET společnosti Murrelektronik
Více informací najdete na www.murrelektronik.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šest + devět =