S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Inteligentní senzor pro stroje, které pracují naprosto bezpečně

Datum: 05.06.2019

Raveo2-1

Chytrý senzor umožňuje uživateli jednoduše identifikovat případnou poruchu dříve, než skutečně nastane. Díky tomu se zvýší efektivita stroje, zamezí se nečekaným pracovním výpadkům a prostojům a zároveň se zvýší životnost stroje.

iM Smart Sensor je inteligentní sensor, který neustále monitoruje  podmínky stroje, kde je instalováno elektrovřeteno. Senzor je plnohodnotnou součástí celého výrobního procesu, a to díky sledování  nejdůležitějších ukazatelů. Jedná se zejména o kontrolu vibrací, rychlosti a teplot. Díky tomu, tak mnohem lépe poznáte a zamezíte případně vznikajícímu problému, který by v budoucnu mohl v budoucím provozu nastat, a tím vyřadit stroj z provozu.

Maximalizujte produktivitu vašeho stroje a zvyšte životnost elektrovřetene díky HITECO iM Smart Sensor

Uživatelská platforma umožňuje uživateli získávat, monitorovat a exportovat široké množství dat. Sledování hodnot vřetene je možné skrzy intuitivní a a přehledné grafy a barevné historgramy. Grafy zachycují hodnoty otáček, teploty a vibrací. Součástí monitoringu je i rychlý indikátor stavu s ohledem na podmínky, ve kterých pracuje. Velká výhoda spočívá i v zobrazování dat v reálném čase a grafickém znázornění.

Inteligentní senzor je zaměřen na:

– maximální produktivitu stroje a vřetena,

– pravidelný systém údržby,

– prodloužení životnosti elektrovřetene,

– zvýšení bezpečnosti.

Jednoduché a intuitivní rozhraní iM Smart Sensor HMI vám umožňuje v reálném čase sledovat data a podmínky, ve kterých elektrovřeteno pracuje. iM Sensor sleduje faktory jako:

– senzor je vhodný pro 3 a 5-ti osá vřetena,

– komunikace skrze ModBus RS485,

– zabudovaný 3-osý akcelerometr,

– integrovaná funkce alarmu,

– vysoká přesnost při vibracích,

– monitoring teploty,

– sledování a kontrola rychlosti.

 

Pro více informací o inteligentním senzoru navštivte naše internetové stránky www.raveo.cz nebo přímo kontaktujte naše specialisty na emailu info@raveo.cz nebo na telefonu +420 577 700 150.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

pět + pět =