Průmyslové ventily AxisPro od Eatonu

Datum 09.06.2019

Společnost Eaton zabývající se řízením energie představila svou platformu průmyslových ventilů AxisPro®, včetně nabídky nových dvoustupňových nepřímo řízených ventilů, a uvolnila svůj zcela nový konfigurační software Pro-FX®. Nejnovější funkce jsou navrženy k zajištění snadné konfigurace, zvýšení flexibility pro uživatele, zvýšení spolehlivosti a zlepšení diagnostiky pro širší rozsah průmyslových strojů.

Ventily AxisPro společnosti Eaton jsou nyní k dispozici i ve dvoustupňových nepřímo řízených variantách D05 (NG10) a D07 (NG16). Tyto ventily poskytují stejně vysoký výkon a schopnosti ovládání v uzavřené smyčce, jako jednostupňové přímo řízené ventily AxisPro Eaton. Jsou však navrženy pro vyšší nominální průtoky. Tyto nové velikosti doplňují portfolio ventilů AxisPro, které zahrnuje přímo i nepřímo řízené ventily pro nominální průtoky až 375 l/min.

„Tyto nové dvoustupňové ventily pomáhají vyplnit mezeru z hlediska nominálního průtoku mezi naší nabídkou jednostupňových ventilů D05 (NG10) a dvoustupňových ventilů D08 (NG25),“ uvedla Susan Harris, globální produktová manažerka pro průmyslové ventily, Eaton Hydraulics.Ventily AxisPro přináší snadné možnosti konfigurace, přesnost, opakovatelnost a spolehlivost pro aplikace středního rozsahu, což pomáhá OEM zákazníkům zvyšovat výkon a produktivitu strojů.“

Společnost Eaton dále aktualizovala Pro-FX Configure, tedy konfigurační software pro ventily AxisPro. Zcela nový software Pro-FX Configure 2.0 se vyznačuje laděním parametrů a kompletním nastavováním s využitím grafického průvodce. Umožňuje tak uživatelům konfigurovat a ladit ventily AxisPro™ prostřednictvím jednoduchého, postupného a efektivního procesu. Tato nová verze značně zvyšuje jednoduchost použití, což má za následek snadnější nastavování ventilů, zkrácení doby potřebné pro tuto činnost a snížení nákladů spojených s konfigurací ventilů AxisPro™.

„Pro-FX Configure 2.0 je přesně takový konfigurační software ventilů, jaký má být: chytřejší, rychlejší a snadnější,“ uvedla Harris. „Tento program zjednodušuje vše, od nastavování přes ladění až po uvádění do provozu. Pomáhá tak výrobcům rychleji dodávat stroje svým zákazníkům.“

Ventily AxisPro umožňují chytřejší, produktivnější průmyslové stroje. Tyto ventily se vyznačují interním řízením pohybu, snímači, diagnostikou a komunikací a jsou k dispozici ve třech výkonových úrovních, aby bylo možno jejich nasazení v širokém spektru aplikací.

Další informace o ventilech a řešeních AxisPro Eaton jsou uvedeny na stránkách www.eaton.com/axispro.
Divize Hydraulics (Hydraulika) společnosti Eaton je světovou jedničkou v oblasti podpory společností, které si přejí zvýšit účinnost, spolehlivost a bezpečnost v různých odvětvích – stavebnictví a důlní průmysl, zemědělství a lesnictví, tradiční a obnovitelné energie, výroba a zpracování, ropa a zemní plyn, přeprava a manipulace s materiály. Globální tým Hydraulics navrhuje, vyrábí a dodává komplexní řadu spolehlivých, vysoce účinných hydraulických a průmyslových systémů včetně elektro-hydraulických prvků, pohonů ventilátorů, hybridních a řídicích řešení pro pokročilé součásti, včetně adaptérů, spojek, válců, tvarovek a sestav, hadic a potrubních tras, motorů, čerpadel a ventilů.
Eaton je společnost zabývající se řízením energie, která v roce 2018 dosáhla obratu 21,6 miliardy USD. Poskytujeme energeticky úsporná řešení, která našim zákazníkům pomáhají efektivně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii více úsporně, bezpečně a udržitelně. Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Máme zhruba 99 000 zaměstnanců a prodáváme produkty zákazníkům ve více než 175 zemích. Pro více informací navštivte www.eaton.com.
Dny teplárenství 700 x 200 px

Napsat komentář