S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Skupina Antolin Group spoléhá na řešení společnosti Eaton pro zajištění elektrické bezpečnosti svých závodů

Datum: 26.06.2019

Eaton 9PX UPS_pic 3

Jako výrobce automobilových komponentů využívá nejpokročilejší úroveň elektrické bezpečnosti

Eaton, společnost zabývající se řízením energie, oznámila, že zabudovává svá řešení elektrické bezpečnosti do datových center skupiny Antolin Group, jednoho z největších výrobců automobilových interiérů na světě. Skupina Antolin Group si zvolila společnost Eaton a společnost Cistec Technology, inovačního systémového integrátora, aby poskytly datovým centrům nacházejícím se v jejích závodech nejvyšší úroveň spolehlivosti a provozuschopnosti. S tímto řešením má Antolin Group zabezpečený a spolehlivý systém pro zamezení rizikům v případě výpadku napájení.

Přerušení dodávky energie by mohlo např. odstavit výrobní linky jejich závodů a poškodit obráběcí stroje. Další výhodou nového řešení je možnost dálkové správy veškerých datových center závodů Antolin Group ze sídla společnosti v Burgosu.

Řešení vychází z kombinace zdrojů UPS Eaton 9PX s topologií dvojité konverze, které snižují spotřebu elektrické energie až o 40 % a poskytují až o 28 % více činného výkonu se softwarem Intelligent Power Manager (IPM) Eaton, který disponuje nástroji potřebnými ke sledování a spravování IT zdrojů ve fyzických i virtuálních prostředích. Vybavení také zahrnuje Eaton ATS16, které jsou schopny přepínat mezi dvěma různými vstupními zdroji, a snímače vlhkosti a teploty Eaton EMP001, které monitorují environmentální podmínky v instalaci.

Jordi Cuesta, obchodní manažer IT kanálu společnosti Eaton, říká: „ Tímto projektem implementovaným společně s naším partnerem Cistec Technology poskytujeme skupině Antolin Group maximální účinnost a elektrickou bezpečnost pro jejich IT zařízení. Společnost má současně jistotu, že disponuje provozuschopností a robustností pro bezproblémový chod svých závodů.“

Óscar de la Asunción, architekt řešení datových center skupiny Antolin Group, k tomu uvádí: „Automatické vypnutí značně snižuje dobu provozu. Důvodem je, že náhlé odstavení našich virtuálních strojů bez varování může mít dopad na činnosti v IT místnostech a ovlivňovat validaci se sousedními systémy. To vyžaduje ruční restartování, které je zdlouhavé a obtěžující.“

„Zavedením nového řešení společnosti Eaton máme nyní bezpečný a spolehlivý systém, který nám zajišťuje připravenost čelit neplánovaným poruchám v napájení. Toto řešení nám umožňuje spravovat virtuální stroje a hostitelské systémy automaticky, zajišťuje větší autonomii infrastruktury a zamezuje odstavování systémů, což má značný dopad na náklady,“ zdůraznil Jesús Tamayo, architekt řešení datových center skupiny Antolin Group.

„Na řešeních Eaton si nejvíce vážíme jejich schopnosti interakce s virtuálním prostředím VMWare zákazníka společně se softwarem IPM, což je klíčové pro úspěch tohoto projektu,“ říká Juan Izquierdo, manažer obchodního rozvoje společnosti Cistec Technology v Baskicku. „Na základě výsledků tohoto projektu je společnost Eaton naší první volbou mezi výrobci v prostředích UPS,“ doplnil Izquierdo.

Z hlediska příznivých výsledků tohoto projektu plánuje skupina Antolin Group pokračovat ve své spolupráci se společností Eaton. Existuje přibližně dalších 60 na dálku ovládaných zařízení, které budou stejným způsobem nahrazeny.

Chcete-li se dozvědět více o společnosti Eaton, navštivte www.eaton.cz. Pro všechny poslední novinky se připojte na Twitter přes (@ETN_EMEA) nebo je naleznete na naší (Eaton) LinkedIn firemní stránce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedenáct − tři =