Generátory ozonu pro bezkontaktní desinfekci prostor

Datum 27.05.2020

Český výrobce technologických pracovišť pro vědu, školství a průmysl, společnost Diametral, začal vyrábět generátory ozonu určené pro bezkontaktní desinfekci prostor. Jedná se už o druhý specializovaný výrobek v době coronavirové krize. Ozonizéry s názvem VirBuster vyrábí Diametral ve čtyřech výkonových kategoriích. 

Společnost Diametral začala vyrábět už druhý specializovaný výrobek “doby coronavirové”.  Po ochranných obličejových štítech vlastní konstrukce přichází s novou řadou desinfekčních generátorů ozonu s označením VirBuster. Ozonizéry jsou určeny pro bezkontaktní desinfekci prostor včetně vybavení a díky své účinnosti se hodí k dekontaminaci šaten, fitcenter, ordinací, obchodů, školních a dalších frekventovaných prostor.

Diametral nabízí čtyři výkonové řady generátorů VirBuster s výkonem od 3,5 do 20g O3 za hodinu. Různé modely jsou tak vhodné pro desinfekci menších prostor i velkých hal. V generátoru není třeba vyměňovat žádné filtry ani náplně a náklady na desinfekci 100m3 se tak pohybují kolem 14 haléřů.

“Vývoj, zkoušení a veškeré atesty nového generátoru VirBuster se nám povedly v rekordním čase dvou měsíců a výrobu první sérii 550 kusů jsme zahájili minulý týden. Jako u všech výrobků Diametral sázíme zejména na to, co naši zákazníci dlouhodobě oceňují: Český vývoj, česká výroba, český servis a schválení” říká k novému výrobku ředitel společnosti Diametral Vít Majtás.   

O společnosti DiametralSpolečnost Diametral byla založena v roce 1991 jako ryze český podnik a již od samotného počátku byla veškerá aktivita zaměřena na elektrotechnickou výrobu. Název společnosti Diametral vznikl složením slov diagnostika a měření.
Základ činnosti představuje design a výroba produktů, založených na vlastním vývoji a konstrukci. Jedná se o elektrotechnický a technologický nábytek, laboratorní, měřicí a napájecí techniku a další technologické produkty z oblastí dopravy, průmyslu a školství.  Komplexní pracoviště od společnosti Diametral využívají technologické firmy po celém světě. Mezi zákazníky paří například ČEZ, Bosch,, Panasonic, Siemens, Škoda, nebo Denso. Výuková pracoviště jsou instalována na školách jako Západočeská univerzita v Plzni, nebo Vysoké učení technické v Brně. Mezi důležité zákazníky patří také střední odborné školství se zaměřením na elektrotechniku. Díky tomu přináší společnost Diametral zákazníkům kvalitní a spolehlivé produkty, vyráběné v České republice. Cílem společnosti Diametral je být významným výrobcem kvalitních zařízení, podpořených kvalitním servisem.
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář