Robot SWIFTI™ spojuje přednosti kolaborativních robotů s využitím rychlosti robotů průmyslových
17.03.2021SWIFTI™ je kolaborativní průmyslový robot, který disponuje vysokou přesností a rychlostí 5 metrů za ...
Datum 15.02.2021
Foto: Archív Fortinet
Společnost Fortinet, přední světový dodavatel širokého spektra integrovaných a automatizovaných kyberbezpečnostních řešení, představila svůj nejnovější síťový firewall FortiGate 2600F. Ten umožňuje aplikovat bezpečnostně orientovaný přístup k budování sítí a chránit tak různé typy okrajů sítě – včetně hybridních datových center, multicloudových prostředí a rozsáhlých skupin zaměstnanců pracujících na dálku. FortiGate 2600F je založený na speciálně navržených bezpečnostních procesorech (SPU) NP7 a CP9. Představuje jedno z nejvýkonnějších zařízení na trhu – ve srovnávacích testech vykazuje až desetinásobně vyšší hodnoty než konkurenční řešení.
„Podniky urychlují digitální inovace a zároveň musí zajistit bezpečnost práce na dálku i hybridních pracovních modelů. Do všech součástí tohoto komplikovaného prostředí je proto nutné zavést prvotřídní zabezpečení. Bezpečnostně orientovaný přístup k sítím společnosti Fortinet urychluje konvergenci síťových a bezpečnostních technologií k ochraně libovolného okraje sítě, včetně podnikového datového centra, WAN a přístupu do cloudu – to vše pomocí jediné síťové firewallové platformy,“ říká John Maddison, výkonný viceprezident pro produkty a marketingový ředitel společnosti Fortinet.
Všechny používané bezpečnostní procesory (SPU) Fortinet (včetně NP7 a CP9) jsou koncipované tak, aby dosahovaly výrazně vyšší rychlosti, kapacity, výkonu, efektivity a užitku při menších rozměrech a nižší spotřebě zařízení a zároveň podstatně zlepšovaly uživatelskou zkušenost. Řešení Fortinet – včetně nového FortiGate 2600F – umožňují budovat bezpečné sítě s využitím komplexní platformy založené na architektuře Fortinet Security Fabric, která spojuje bezpečnostní a síťové funkce v celém síťovém prostředí a poskytuje ochranu libovolných zařízení a aplikací v lokálních, virtuálních a cloudových prostředích.