Mobilní aplikace – Individuální řešení instalací

Datum 03.05.2021

Vyprahlá pole, ze kterých zemědělská technika zvedá oblaka prachu. Zmrzlé cesty udržované sypači. Podmáčená půda lesů, ve které lesní těžaři bojují se špínou a blátem. Tyto běžné pracovní podmínky volají po vysoce kvalitních a odolných elektrických instalacích.

My, odborníci na automatizaci a spolutvůrci technologie pro decentralizovanou instalaci, nabízíme systém modulárních produktů, které jsou rozsáhle testovány, jsou robustní, odolávají kapalinám a lze se na ně v praxi spolehnout. Naše individuální a modulární řešení instalací si navíc poradí s vysokotlakým čištěním. Díky konektorovému připojení lze opravu nebo rozšíření provést kdykoliv. Experti z Murrelektronik a Data Panel vám rádi poradí přímo na místě, v souladu s mottem: “Společně nalezneme nejlepší řešení: připojit – a hotovo!”

Maximalizovaná flexibilita

Sběrnicový blok pro CANopen xtremeDB nabízí osm portů pro vstupy a výstupy.

Digitální, analogové, PWM / PWM(I), radiometrické a čítačové / frekvenční signály je možné individuálně konfigurovat. Díky způsobu připojení DT lze modul xtremeDB využít v kombinaci s připojovacími a propojovacími konektorovými kabely, nebo jednotlivými vodiči. Kombinace modulů od Data Panel a konektorových kabelů od Murrelektronik se osvědčila jako robustní, těsná a spolehlivá.

Odolné tlakovému čištění

Připojovací a propojovací kabely nejenom šetří čas nutný pro instalaci nebo hledání závad, ale navíc zajišťují, že mobilní stroje budou bezpečné a odolné i za extrémních podmínek. Kabely s konektory od Murrelektronik jsou plně zalité a odolné vůči použitým médiím a tlakovému čištění. Všechny připojovací kabely jsou navrženy pro 100% kompatibilitu a těsnost spolu s našimi pasivními a aktivními distribučními bloky xtremeDB. Mobilní automatizace: “Připojit – a hotovo!”

Racionální instalace

Když dojde na téma “racionální instalace”, trh s mobilními stroji je stále  plenkách. Kabelové svazky dovedené do svorkovnic jsou v mnohých aplikacích stále ještě považovány za vrchol moderní techniky. Kvůli technologickému pokroku se ale koncept kabelových svazků blíží svým limitům, a to především v případě malých a středně velkých produkčních sérií. S pasivními sdružovači signálů xtremeDB a vhodnými kabely lze v mobilních strojích jednoduše a rychle využít principy modularity. Náročné a zdlouhavé hledání chyb lze takto zredukovat na minimum a stroj bude možné kdykoliv rozšířit.

Murrelektronik

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář