Nabíjecí stanice pro elektromobily Wallbox I-CON vhodné do privátního prostředí

Datum 25.10.2021

Díky neobyčejnému designu lze nabíjecí stanice pro elektromobily Gewiss Wallbox I-CON perfektně začlenit do privátního prostředí. Vyznačují se elegantní konstrukcí a jedinečnými vlastnostmi.

Jaké výhody nabíjecí stanice Wallbox I-CON nabízí?

Nabíjení jednou rukou: Nabíjecí stanice Wallbox I-CON má „jednoruční“ zásuvku. Protože zásuvka nemá žádnou odklápěcí krytku, může do ní
uživatel zapojit kabel jen jednou rukou.

Aplikace Bluetooth: S konfigurací pomocí aplikace je uvedení do provozu a údržba stanice zvláště pro instalatéra snadná, rychlá a intuitivní.

Inteligentní správa: Stanice vybavené funkcí DLM READY přizpůsobují nabíjecí výkon automaticky disponibilnímu výkonu v domě.

Částečně zapuštěná montáž: Jedinečná výhoda stanice Wallbox I-CON je, že ji lze namontovat buď na omítku nebo pomocí vestavné krabice i částečně pod omítku. Tyto dvě možnosti poskytují uživateli volbu i pro dodatečnou montáž.

V nabídce najdete typ bez kabelu (GWJ3103A) a s 5m kabelem (GWJ3113A) s nabíjecím výkonem 11 kW. Oba jsou dostupné na našem e-shopu www.est-shop.cz/elektromobilita.

Výhradní zastoupení značky Gewiss v ČR

Produkty Gewiss, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o., Pod Pekárnami 338/12, Praha 9-Vysočany.

T: 266 090 711, E: obchod@est-praha.cz, www.est-praha.cz

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář