Schneider Electric uvádí na trh nejkompaktnější třífázové UPS ve své výkonové třídě: Galaxy VL

Datum 13.12.2021

Foto: Schneider Electric

 Společnost Schneider Electric, lídr v digitální transformaci řízení energie a automatizace, oznámil celosvětové zahájení prodeje třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení (UPS) řady Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V), které jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy. Tyto vysoce účinné kompaktní jednotky UPS, které jsou k dispozici po celém světě, nabízí až 99% účinnost v režimu ECOnversion™ pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center a komerčních a průmyslových aplikací (podle modelu). 

  • Modulární a škálovatelný design třífázových UPS Galaxy VL umožňuje profesionálům datových centrech růst podle potřeby bez výpadků a velmi rychle
  • O 50 procent kompaktnější rozměry než je průměr v oboru 
  • Certifikovaný a bezpečný, bezvýpadkový systém instalace výkonových modulů, Live Swap, zajišťuje ochranu osob při manipulaci
    a kontinuitu provozu
  • 99% účinnost v patentovaném provozním režimu ECOnversion™ pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center

S půdorysem 0,8 m2 je kompaktní provedení Galaxy VL poloviční oproti průměru v tomto oboru. Modulární a škálovatelná architektura umožňuje profesionálům v datových centrech postupně zvyšovat výkon od 200 kW do 500 kW s výkonovými moduly 50 kW, což jim umožňuje flexibilně růst podle aktuálních obchodních potřeb. 

U jednotek Galaxy VL zavádí Schneider Electric technologii Live Swap, která zajišťuje ochranu před dotykem živých částí během přidávání nebo výměny výkonových modulů za plného provozu UPS pro eliminaci neplánovaných odstávek. Bezpečná a nezávislými organizacemi testovaná technologie Live Swap navíc zajišťuje zvýšenou ochranu zaměstnanců, kteří již nemusí během vkládání nebo vyjímání výkonových modulů přepínat UPS na bypass nebo na napájení z baterie.

„Nový, energeticky úsporný nepřerušitelný zdroj napájení Galaxy VL nastavuje vysoký standard inovací v oboru UPS a je navržen tak, aby pomohl našim zákazníkům růst při minimalizaci prostorových nároků a nákladů na vlastnictví,“ uvádí Mustafa Demirkol, VP 3-Phase Global Offer Management společnosti Schneider Electric. „Naplňuje naše zaměření na budoucnost datových center a splnění požadavků na adaptabilitu, odolnost, účinnost a udržitelnost. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy je produkt patřící do kategorie Green Premium, který poskytuje špičkový výkon, podporuje cíle udržitelnosti a vyplňuje dosavadní mezeru na trhu pro střední výkonový segment.“ 

Klíčové výhody nových Galaxy VL: 

  • Maximální prostor pro budoucí růst: S půdorysem 0,8 m2 je Galaxy VL nejkompaktnější řešení ve své třídě, o 50 procent kompaktnější než průměr v tomto oboru, čímž uvolňuje cenné místo v datových centrech. Lithium-iontové bateriové skříně Galaxy navíc zabírají až o 70 % méně prostoru ve srovnání s bateriovými řešeními VRLA. 
  • Úspora peněz: Modulární škálovatelná platforma Galaxy VL vám umožňuje platit podle růstu, což snižuje investiční a provozní náklady, spotřebu energie a celkové náklady na vlastnictví. Výkon můžete zvyšovat od 200 do 500 kW v krocích po 50 kW bez dalších nároků na prostor.
  • Splnění cílů udržitelnosti: Až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let díky úspoře energie (roční úspora elektřiny 26 280 EUR). Jako produkt Schneider Electric Green Premium umožňuje používat lithium-iontové baterie s dlouhou životností. 
  • Vyšší spolehlivost díky EcoStruxure: Připojením Galaxy VL k EcoStruxure – otevřené, interoperabilní systémové architektuře a platformě s podporou IoT od Schneider Electric – mohou provozovatelé datových center využívat výhody IT softwaru a služeb EcoStruxure™.  Řešení EcoStruxure umožňují zákazníkům monitorovat, spravovat a modelovat jejich IT infrastrukturu a kdekoli a kdykoli využívat nepřetržitou servisní podporu. 

Galaxy VL je k dispozici po celém světě a lze jej zakoupit u Vašich oblíbených dodavatelů z řad partnerů společnosti Schneider Electric.  Bližší informace naleznete na webu Schneider Electric.

Výystava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář