Akční nabídka přístrojů testo pro měření elektrických veličin

Datum 02.03.2022

Foto: Testo

Společnost Testo Česká republika s počátkem března nabízí přístroje pro měření elektrických veličin s akční slevou ve výši – 10 %. 

Inovativní přístroje pro měření elektrických veličin od společnosti Testo vynikají díky mimořádně vysoké míře uživatelského komfortu a stanovují nové standardy díky inteligentní a zcela nové technologii. Digitální multimetry s automatickým rozpoznáním měřené veličiny, klešťové multimetry s unikátním úchopným mechanismem nebo zkoušečky napětí, které měří také proud – o tom všem je kvalita měřicí techniky Testo pro elektrické veličiny.

  • Bezkontaktní měření kabelových svazků je s klešťovým multimetrem testo 770-3 opravdu snadné a spolehlivé: jedno jeho rameno lze zcela zasunout.
  • Díky automatickému rozpoznávání měřené veličiny a ovládání jednou rukou nabízí digitální multimetr testo 760-3 maximální spolehlivost a pohodlí pro všechny aplikace.
  • Zkoušečka napětí a měření proudu v jednom: testo 755-2 s automatickým rozpoznáním měřené veličiny, rozsahem napětí do 1000 V a vyměnitelnými měřicími hroty.
  • Zkoušečka napětí testo 750-3 je vybavena 3-stranným LED displejem, protiskluzovým límcem a ergonomicky tvarovanou rukojetí navrženou pro pohodlné použití.
  • Vodotěsný a prachotěsný indikátor napětí testo 745 je robustní a odolný přístroj, který Vám pomůže s každodenní prací.

Již více než 65 let je Testo synonymem pro inovativní měřicí řešení pocházející z Německa. Jako odborník na měřicí techniku a lídr na mezinárodním trhu v přenosné měřicí technice, jsme přesvědčili více než 650 000 našich zákazníků po celém světě s vysoce přesnými měřicími přístroji pro mnoho odlišných odvětví. Ať už v oblasti chlazení, klimatizace nebo technologie životního prostředí, průmyslových aplikací, vzduchotechniky nebo analýzy spalin, ve farmacii a zdravotnictví, při monitorování vnitřního prostředí a kvality potravin nebo v oblasti elektroniky. Naše výrobky pomáhají šetřit čas a prostředky, chrání životní prostředí a zdraví osob a zvyšují kvalitu produktů a služeb.

Více informací o přístrojích testo pro měření elektrických veličin najdete zde.

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář