Elvira představí ve svém showroomu 3D technologie, které mění zažitou praxi aditivní výroby

Datum 11.05.2022

Foto: Elvira

Elvira, přední dodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3D, představí ve svém showroomu v Praze 5 – Hlubočepích v rámci svého Dne otevřených dveří nejnovější dostupné 3D technologie. Cílem je představit stávajícím i potenciálním zákazníkům kompletní cyklus aditivní výroby od 3D skenování přes 3D modelování až po 3D tisk, který umožňuje změnit zaběhnutou praxi a zvýšit tak efektivitu jejich vývojových a výrobních procesů. 

Den otevřených dveří proběhne ve dvou termínech – 31.5. a 9.6. 2022.

Účastníci budou naživo seznámeni s inovativními postupy, technologiemi a materiály, které rozšiřují výrobní možnosti a celkovou nabídku společnosti. Budou zde představeny nové způsoby, jak urychlit vývoj, zvýšit nezávislost a variabilitu a získat odpověď na další zlepšování produktivity. Půjde o nové technologie, nové materiály, nové postupy, inovativní vývoj a reálná aplikační řešení, jako například:

  • 3D tiskové technologie a jejich aplikační využití
  • 3D skenery (základní, profesionální a průmyslové)
  • 3D software pro tisk, návrh a zpracování skenovaných dat
  • Materiály s vysokou mechanickou, teplotní, chemickou a další odolností
  • Rychlá 3D prototypová a sériová výroba
  • Voskový tisk pro přesné odlévání
  • Organické 3D modelování jinak-lépe-rychleji
  • Služby a servis zákazníkům

Vloni otevřený showroom Abc3D s více než 20 produkty na ploše 120 metrů čtverečních poskytuje návštěvníkům ucelený přehled o aktuálně dostupných způsobech 3D tisku, 3D skenování a softwaru pro 3D modelování. Zájemcům umožňuje prohlédnout si a otestovat všechny produkty, které jsou dostupné na portále www.abc3d.cz. 

V rámci dne otevřených dveří zde budou specialisté společnosti připraveni předvést veškeré technologie, zařízení, výtisky, skeny, postupy a aplikace a zároveň popsat blíže široké spektrum služeb, které Elvira svým zákazníkům poskytuje. Jednou z novinek bude například představení nových 3D skenerů Scantech. 

„V poslední době jsme u našich partnerů svědky doslova exploze nových 3D technologií a postupů,“ řekl Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira. „Aby výrobní firmy dokázaly držet krok v segmentu aditivní výroby, a tím i svou konkurenceschopnost, chceme jim představit aktuální poznatky a naživo demonstrovat konkrétní přínosy pro jejich podnikání.“  

Zaregistrovat se na akci je možné zde.

O společnosti Elvira 
Elvira je od roku 1991 dodavatelem kancelářské techniky a služeb na českém a slovenském trhu. V současné době se prostřednictvím svého portálu Abc3D věnuje zejména dodávkám a servisu 3D technologií včetně stolních, profi a produkčních 3D tiskáren, 3D skenerů, softwaru, materiálu a dalších pomůcek. Je poskytovatelem technologií vedoucích 3D výrobců včetně 3D Systems, BCN3D a Omni3D a služeb Služby 3D. K zákazníkům společnosti patří zejména průmyslové výrobní společnosti z odvětví automotive, strojírenství, robotiky a letectví, dále pak organizace ve školství a zdravotnictví. 
Společnost Elvira si zakládá na komplexním a individuálním přístupu k zákazníkům a umožňuje využít všech prezentovaných 3D technologií ve formě služby na míru. 

Kateřina Burdicková

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář