RUNPOTEC RT 2008: sen každého elektrikáře

Datum 27.07.2022

Mechanická protahovací pistole RUNPOTEC RT 2008 v kombinaci s ocelovým perem je opravdovým snem každého elektrikáře. Kolikrát jste si už odřeli prsty nebo dokonce začali krvácet, když jste nasouvali protahovací pero do husího krku proti ostré hraně krabice?

Mechanická protahovací pistole RT 2008 vytváří bezpečnou zónu mezi vašima rukama a zdí, navíc vám díky důmyslnému mechanismu dává sílu natlačit ocelové pero i do trubek delších než 20 m. RT 2008 zajišťuje nejen posuv pera, ale v případě potřeby i jeho rotaci, takže špička se snadno propracuje místy s velmi malým poloměrem ohybu nebo nečekanými blokádami.

Pomocí pružného nástavce dosáhnete bez problémů i na vyústění husího krku hluboko v nepřístupné krabici. RT 2008 vám umožní pohodlnou práci i v extrémních podmínkách.

Tento revoluční protahovací systém byl zkonstruován ve spolupráci se zkušenými instalatéry a výrobci nářadí. Protahovací pistole nezná překážky, nikdy to nemusíte „zkoušet z druhé strany“, odpadnou nákladné opravy husích krků v už hotovém zdivu. Dává vám jistotu při přípravě kalkulací, vaše ceny můžou být konkurenceschopnější, protože víte, že vás na stavbě nic nepřekvapí. RT 2008 je vhodná pro průměry trubek 20, 25, 32 a 40 mm. Dodává se v praktickém odolném kufru vč. nástavců a ocelového protahovacího pera v délce 15 m.

Na dlouhé vzdálenosti a překonání odporu můžete využít funkci ráčny. Díky ní v jednom pracovním kroku otáčíte a zároveň zasouváte protahovací pero. Pokud vám u tras delších než 20 m nestačí síly, doporučuje se zajistit rotaci pera aku vrtačkou.

Upozornění: S pistolí RT 2008 můžete použít pouze ocelové protahovací pero

Přednosti RT 2008

  • Lehké a snadné protahování
  • Řešení problému u malých průřezů trubek Ø16-32 mm
  • Chrání ruce a prsty oproti klasickému protahování
  • Ráčna pro překonání vzdálenosti a odporu
  • Lze využít akuvrtačku pro rychlejší rotaci pera
  • Široká škála příslušenství
  • Praktické plastové pouzdro

Více informací a e-shop

Informace o dalších produktech RUNPOTEC najdete na stránkách www.runpotec.cz nebo v našem e-shopu. Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: obchod@est-praha.cz
www.est-praha.cz

Výystava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář