RUNPOFIX pro bezpečné protahování kabelů s konektory

Datum 19.04.2023

Foto: EST

Rakouský výrobce unikátních pomůcek pro protahování, odvíjení a tažení kabelů má ve svém portfoliu i mnoho vychytávek, které usnadní život každého, kdo často pracuje s kabely. Jednou z nich je praktická protahovací smyčka s ochrannou krytkou RUNPOFIX.

: Díky RUNPOFIX protáhnete kabel s konektorem snadno a bez poškození. Foto: EST

Firma RUNPOTEC uvádí na trh produkty, které se vyznačují hlavně tím, že vznikají na základě praktických zkušeností a požadavků od profesionálů „z terénu“. Nejednou bylo potřeba protáhnout kabel skrz chráničku, ale problém byl, že měl již osazený konektor – typicky LAN kabel. Protahování takového kabelu, zpravidla přilepeného pomocí elektrikářské pásky k protahovacímu peru, končí většinou poškozením konektoru nebo přetržením kabelu. A tak v RUNPOTECu dali hlavy dohromady a vymysleli RUNPOFIX. 

Pomocí RUNPOFIX protáhnete i více kabelů nebo chráničku. Foto: EST

Unikátní ocelová smyčka ø 1,5 mm umožňuje pevně a bezpečně obejmout kabel s konektorem a silikonová krytka pak spolehlivě ochrání konektor při protahování. Díky hladkému kónickému tvaru krytky se navíc kabel nikde nezadrhne. Kabelovou smyčku můžete využít i v situaci, kdy protahujete více kabelů najednou.

RUNPOFIX je dodáván ve dvou verzích: zakončený ocelovým háčkem pro uchycení do oka na patentované protahovací špičce RUNPOGLEITER nebo zakončený závitem RTG ø 6 mm, jenž je jednotný napříč celým sortimentem RUNPOTEC a díky kterému všechny produkty můžete mezi sebou vhodně kombinovat.

RUNPOFIX s háčkem jednoduše zaháknete do očka protahovací špičky RUNPOGLEITER. Foto: EST

RUNPOFIX můžete koupit v našem e-shopu jednotlivě nebo v sadě 4 kusů (s vnitřním průměrem ochranné krytky 12, 15, 20 a 27 mm), rovněž je můžete koupit ve výhodné sadě s protahovacími pery RUNPO 5 nebo RUNPOSTICKS. Při částce nad 1999 Kč je doprava v ČR zdarma. Produkty RUNPOTEC také koupíte v sítích velkoobchodů elektromateriálem.

Výhradní zastoupení značky RUNPOTEC v ČR

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o., Pod Pekárnami 338/12, Praha 9-Vysočany. T: 266 090 711, E: obchod@est-praha.cz, www.est-praha.cz

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář