
Nový wallbox EVECUBE B+ jde s dobou, nově umožňuje propojení s fotovoltaikou
16.02.2023Zvyšující se ceny elektřiny jsou každodenní realitou a mnoho lidí se s tímto trendem rozhodlo bojova...
Datum 11.05.2023
Foto: Hager
Witty.park je nabíjecí stanice se dvěma nabíjecími místy (2 x 22 kW), která je zaměřena do veřejně přístupných prostor, jako jsou čerpací stanice, myčky vozidel, veřejná parkoviště nebo parkoviště supermarketů a nákupních center. Přístup uživatelům je zajištěn prostřednictvím RFID karet, a navíc má stanice možnost komunikovat s poskytovateli správy nabíjení prostřednictvím protokolu OCPP.
Tento protokol umožňuje vzdálenou správu a monitorování přístupů ke stanici a nebo možnost účtování uživatelů za kWh prostřednictvím aplikace atd. Nabíjecí stanice witty.park jsou vyrobeny z nerezové oceli
pro maximální odolnost pro venkovní instalace. Stanice mají možnost současného nabíjení dvou vozidel v režimu 3 a nebo v režimu 2, neboť každé nabíjecí místo je osazeno jak 3fázovou zásuvkou typu 2, tak i 1fázovou zásuvkou 230 V. Stanice se snadno ovládají, mají vysoce estetický design a v kombinaci s vylepšenými technickými vlastnostmi řady witty činí z witty.park ideální investici do profesionálního prostoru.
Uživatelská přívětivost
Kvalita
S více než 40 000 instalacemi ve více než 49 různých zemích se protokol OCPP etabloval jako de facto otevřený standard pro komunikaci mezi stanicemi a centralizovanými systémy řízení nabíjení.
Hager