NOVINKA: Unikátní inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu

Datum 31.10.2023

Foto: EST

Na trhu je mnoho inspekčních kamer, ale zpravidla s dlouhým kabelem, se kterým se často špatně manipuluje nebo se kvůli němu nedostanete do těch správných míst. Společnost EST Elektro-System-Technik s.r.o. na český a slovenský trh nově uvádí značku FerretTools a její revoluční inspekční minikamery, kteréjako první na světě využívají k přenosu obrazu vestavěnou wi-fi. Tím se vám otevírají dosud nevídané možnosti pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Minikamery FerretTools najdou využití v mnoha oblastech a profesích pro vizuální inspekci, instalaci kabelů či údržbu, ale její využití najdou i domácí kutilové či běžní uživatelé. Jejich kvalita a jedinečnost je stvrzena několika významnými oceněními. Zdroj: EST

Novozélandská značka Ferret Tools nabízí tři typy minikamery: od základní verze LITE, přes řadu PRO až po nejvyšší řadu PLUS. Všechny kamery disponují vestavěnou wi-fi, která vytváří bezdrátové spojení s aplikací ve vašem chytrém telefonu. Umožní vám tak pohodlněkontrolovat těžko přístupná místa na obrazovce smartphonu do vzdálenosti až 40 metrů při přímé viditelnosti. Obraz v kvalitě 720p HD lze digitálně přiblížit, nahrát a uložit do smartphonu. V případě, že požadujete zobrazit vyšší detaily, nabízí verze PRO a PLUS proměnné ohnisko se zaostřením již od 6 cm. Pro lepší viditelnost jsou kamery opatřeny bílou LED diodou s proměnlivým jasem.

Kamery jsou prachotěsné a vodotěsné (krytí IP 67) a mají nabíjecí akumulátor s dobou provozu 60–90 minut. Verze Ferret Pro a Plus disponují rychlonabíjením (na 95 % za 1 hodinu). Nejvyšší řada kamery, verze PLUS, má navíc vestavěnou paměť pro nahrávání mimo dosah wi-fi a také bezkontaktní detektor napětí.

Kamery dodáváme v praktickém odolném pouzdru, jehož součástí je i široká škála příslušenství. Navíc lze dokoupit univerzální držák telefonu pro bezpečné uchycení mobilního telefonu na vaše zápěstí. Umožňuje otáčet telefonem o 360° a zajistit tak vhodný pozorovací úhel. Dále je k dispozici teleskopická tyč z lehké hliníkové konstrukce s měkkou protiskluznou rukojetí, kterou lze roztáhnout na délku 140 cm.

Další informace a e-shop

Přejít do e-shopu

Porovnání verzí najdete v produktovém letáku.

Michal Dusil

Výystava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář