Panasonic Corvina Cloud – vzdálená správa automatizační techniky

Datum 02.05.2024

Foto: Panasonic

Corvina Cloud je bezpečné cloudové řešení, které využívá nejmodernější technologie jako Open VPN a SSL. Je jako váš věčně bdělý ochránce v digitálním světě. Díky němu můžete snadno a efektivně vzdáleně spravovat a monitorovat vaše průmyslová zařízení a systémy. S Corvina Cloudem získáte kontrolu a bezpečnost do vašich rukou.

Platforma usnadňuje správu IIoT zařízení kdekoliv na světě, nabízí definování specifických rolí s různými uživatelskými právy a zajišťuje vysokou úroveň zabezpečení. Dotykové operátorské panely Panasonic, PLC a další zařízení mohou být bezpečně přístupné z jakéhokoliv místa na světě. Kombinace uživatelsky přívětivého prostředí a bezpečnosti dělá z tohoto „cloudu“ ideální řešení pro dnešní dynamický průmyslový svět.

Corvina Cloud přichází s novou verzí, která představuje významná vylepšení v oblasti výkonu, bezpečnosti a uživatelského prostředí. Výkon platformy byl výrazně zlepšen, což zajišťuje rychlejší, plynulejší a spolehlivější propojení přes VPN. Kromě toho nová verze přináší pokročilé bezpečnostní funkce, které chrání vaše data a soukromí s použitím nejnovějších protokolů a šifrování. Uživatelské rozhraní bylo zjednodušeno, čímž se zlepšuje správa a konfigurace nastavení VPN, včetně správy koncových bodů, aplikací a profilů.

Rozšířená síť serverů nabízí uživatelům více možností v oblasti virtuálního umístění, což zvyšuje variabilitu a flexibilitu při připojení. Tato platforma bude v blízké budoucnosti základem pro operativní diagnostiku poruch a prediktivní údržbu.

Luděk Barták
zdroj: Panasonic

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář