Elektrotechnická výstava Volty.cz: Křižovatka inovací a vzdělávání

Datum 13.05.2024

Foto: David Lichtag

Ostrava se již třetím rokem stane hostitelem jedinečné události, která spojuje odborníky, nadšence a veřejnost kolem nejnovějších trendů a technologií v elektrotechnice. Elektrotechnická výstava Volty.cz, která se bude konat 1. a 2. října 2024 na výstavišti Černá louka, slibuje být více než jen výstavou – stane se centrem sdílení znalostí, zkušeností a inspirace pro všechny.

Proč navštívit Volty.cz?

  • Inovace a technologie: Objevte nejnovější vývoj v oblasti elektrotechniky, elektromobility, energetiky, měření, osvětlení, automatizace a obnovitelných zdrojů přímo od lídrů v oboru.
  • Vzdělávací programy a přednášky: Firmy a vzdělávací instituce představí své programy a projekty, které připravují budoucí generace odborníků.
  • Networking: Výstava poskytne ideální prostředí pro navázání nových obchodních vztahů a partnerství.
Foto: Pavel Molinek

Co vás čeká?

  • Expozice předních firem: Od start-upů po etablované korporace, výstava představí širokou škálu firem, které formují budoucnost elektrotechniky.
  • Přednášky: Mimo odborné přednášky se dozvíte více informací o využití uměléinteligence v digitálním marketingu (se zaměřením na SEO) nebo o umělé inteligenci a automatizaci. Expertní panelové diskuze nabídnou pohled do budoucnosti oboru a odpovědi na palčivé otázky.
  • Speciální sekce pro školy: Studenti se mohou těšit na speciálně připravené programy, které je seznámí s možnostmi uplatnění v elektrotechnickém průmyslu.
  • Retrovýstavka: Návštěvníci se mohou těšit na přístroje a elektrospotřebiče z dob minulého století.
Foto: Pavel Molinek

Střechaři s.r.o.: Střechy a fotovoltaika pro bezstarostnou budoucnost – to je motto rodinné firmy z Frýdku-Místku zabývající se instalacemi fotovoltaických elektráren včetně fotovoltaického ohřevu vody – vše na klíč a bez zbytečných starostí! Stali se certifikovanými montéry technologií DEYE a SOMI Applications, které vyrábí kvalitní fotovoltaické komponenty s možností vlastního systému inteligentního řízení. Dbají na kvalitu a preciznost provedení.

Foto: Střechaři

BONEGA s.r.o.: Společnost je od roku 1992 známá především mnoha unikátními a mnohdy i patentovnými výrobky v oboru elektro  (automatické přepínače dvou zdrojů, automatické přepínače dvou spotřebičů, bezpečností přepínače sítí či hybridní přepínače, bezdrátové dálkové předávání pokynů z jakýchkoli kontaktů, rozvaděče pro fotovoltaiku bez silových stykačů, jističe AC i DC, proudové chrániče, RCBO „chráničojističe“, svodiče přepětí DC i AC, dálkové odpínání fotovoltaických panelů či dálkové odpínání elektráren pro případy přetoků a záporných výkupních cen, výroba rozvaděč AC i DC pro fotovoltaiku, protipožární skříně, nahazovače jako výhodnější náhradu stykačů). Společnost BONEGA navrhla a provozuje v EU unikátní online aplikaci pro výrobu dokumentace k rozvaděčům. Společnost BONEGA nabízí také uživatelsky velmi jednoduché, patentované signalizátory AC, DC pracující přes univerzální SIM kartu (napojí se na kteréhokoli nejsilnějšího operátora ve více jak 100 zemích světa) určené především pro diagnostiku obvodů, sledování teploty či dálkové ovládání spotřebičů.

Foto: Bonega

A.Eberle s.r.o.: Provozovatelé distribučních sítí budou muset platit za škody způsobené špatnou kvalitou napětí. Společnost nabízí pro soudní evidenci kvality elektrické energie komplexní systém měřicích zařízení PQSys s certifikací třídy A s plně automatickým serverovým řešením WinPQ. Umožňuje uživatelům bezproblémově dokumentovat, vyhodnocovat a prokazovat kvalitu napájení kdykoli. Poruchy lze včas identifikovat, lze zjistit a odstranit příčiny.

EPM Elektropřístroj s.r.o.: Výrobce a dodavatel spínacích přístrojů pro spouštění a regulaci elektromotorů, přepínání zdrojů, spínání svítidel a ostatních elektrospotřebičů.

Elektro Bečov (výrobní družstvo bylo založeno roku 1945 v Bečově nad Teplou):Prioritním sortimentem jsou svorky určené pro montáž do rozváděčů nízkého napětí, dále pak svorkovnice pro veřejné osvětlení, zemnicí a ekvipotencionální svorkovnice, rozváděčové průchodky a solární konektory. V letošním roce společnost rozšířila nabídku o několik nových produktů. Mezi nimi najdete například LED kontrolky, průchodky a průchodkové desky nebo sběrnicové svorky.

Foto: Pavel Molinek

Připojte se k nám!

Elektrotechnická výstava Volty.cz není jen o sledování vývoje; je to příležitost být jeho součástí. Pokud máte co nabídnout návštěvníkům, ozvěte se na telefon 603 429 908 či na mail inzerce@volty.cz. Nebo se přijďte jen podívat, jak technologie mění náš svět a jak můžete být součástí této změny. Těšíme se na vaši účast!

Pavel Molinek

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář