Firma EST představuje Doepke DPRCD-M pro bezpečnější mobilní instalace

Datum 01.07.2024

Foto: EST

DPRCD-M na šířce pouhých 8 jednotek kombinuje proudový chránič citlivý na všechny druhy proudů s monitorováním síťových vodičů a ochranných vodičů, a tím zvyšuje úroveň ochrany v mobilních rozváděčích. 

Se jmenovitým reziduálním proudem 30 mA poskytuje DPRCD-M spolehlivou ochranu osob a díky prahové hodnotě 6 mA DC zajišťuje také ochrannou funkci předřazených proudových chráničů. Pokud dojde k vypnutí v důsledku podpětí, DPRCD-M se z bezpečnostních důvodů při návratu napětí automaticky znovu nezapne. Modul nabízí také detekci externího reziduálního proudu a točivého pole. 

DPRCD-M nabízí zvýšenou bezpečnost pro všechny oblasti použití, ve kterých se používají mobilní zařízení na 400 V. Proudový chránič, jehož jádrem je modul DPRCD-M, zajišťuje bezpečné používání silnoproudých zařízení, ať už jsou připojená na veřejnou elektrickou přípojku nebo k mobilním generátorům.

Chrániče jsou plně flexibilní – lze je použít v mobilních rozvaděčích různých konstrukcí (montáž na DIN lištu) např. na veletrzích, koncertech, staveništích apod.

  • Monitorování ochranného vodiče 
  • Podpěťová spoušť 
  • Monitorování síťových vodičů 
  • Detekce externího poruchového proudu 
  • Volitelné blokování levotočivého pole 
  • Vypínání všech pólů vč. ochr. vodiče 
  • Ovládání páčkou

Obraťte se na nás s důvěrou

V případě technických dotazů, poptávky do vašeho projektu či jiných otázek se s důvěrou obraťte na naše technické oddělení. Naši kolegové vám rádi a ochotně poradí a pomohou.

Produkty Doepke, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: obchod@est-praha.cz
www.est-praha.cz

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář