Tip EST: termokamera Benning TC 30 v kapesním formátu

Datum 08.07.2024

Foto: EST

Termokamera Benning TC 30 představuje špičkový přístroj pro termografickou analýzu a diagnostiku, který je určen pro široké spektrum profesionálních aplikací. Díky svým pokročilým funkcím a uživatelsky přívětivému designu se stává nezbytným vybavením pro techniky a odborníky v mnoha odvětvích, včetně stavebnictví, údržby či elektroinstalace.

Benning TC 30 disponuje 8 MP kamerou se 4násobným zvětšením a téměř 50 000 teplotními měřicími body, které zajišťuje detailní a přesný obraz teplotních rozdílů. To umožňuje snadnou identifikaci i těch nejmenších anomálií, což je klíčové pro preventivní údržbu a diagnostiku. Termokamera vás v případě výskytu vysoké teploty upozorní alarmem. Volitelným příslušenstvím je makroobjektiv pro tepelné obrazy elektronických obvodů a malých objektů.

Volit můžete z 5 obrazových režimů (tepelný, fúze, optický, obraz v obraze, smíšený) a 8 barevných palet (železo, duha, déšť, bíle/černě žhnoucí,…) k zobrazení tepelných obrazů. Pro záznam tepelných obrazů můžete volit ze 3 režimů: jeden obrázek, plánovaný záznam v intervalu 1–60 s a průběžný (1–9 obrázků).

S širokým teplotním rozsahem -20 až +400 °C je TC 30 schopna pokrýt různé aplikace od nízkoteplotních inspekcí až po měření vysokých teplot v průmyslových procesech s vysokou přesností měření.

Ergonomický design a intuitivní ovládání usnadňují používání kamery i v náročných podmínkách. Velký a jasný dotykový 3,5″ displej (8,9 cm) poskytuje přehledné zobrazení teplotních map.

Integrace WLAN a hotspotu pro mobilní koncové přístroje umožňuje snadný přenos dat a jejich sdílení v reálném čase. To usnadňuje spolupráci a rychlé rozhodování při diagnostice a opravách. Kromě toho má i rozhraní USB-C pro přenos dat do PC a vnitřní pamětí 16 GB.

Pro analýzu a dokumentaci tepelných obrazů slouží bezplatný software BENNING TC Analyser. V blízké budoucnosti bude uvedena aplikace BENNING TC-Image Link pro zobrazení náhledu v přímém přenosu a dalších funkcí na mobilním zařízení..

Více informací a e-shop

Více informací o kameře najdete v produktovém prospektu, zakoupit ji můžete v našem e-shopu www.est-shop.cz.

Produkty BENNING, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh dodává společnost:

EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9, Tel.: +420 266 090 711, E-mail: obchod@est-praha.cz
www.est-praha.cz

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář