Zkušební komory, sluneční simulace, laserové granulometry

Datum 25.06.2020

Firma LABIMEX CZ s.r.o. je dodavatelem přístrojového vybavení pro laboratoře, zkušebny, výzkumná pracoviště i vysoké školy. V sortimentu firmy najdete nejrůznější zkušební komory pro zkoušky korozní, kondenzační, solnou mlhou, prachové i ostřikové, dále přístroje pro sluneční simulacilaserové granulometry pro měření velikosti částic, analyzátory vlastností sypkých materiálů, přístroje pro zjištění tvaru částic a IČ spektrofotometry. 

Vzduchová děla, průmyslové ventilátory, detektory plynů

Tato společnost je dodavatelem vyspělých technologií a zařízení pro průmysl. Na český a slovenský trh dodáváme vzduchová dělapásové dopravníkyprůmyslové ventilátory axiální i radiálníodsávací potrubní systémymobilní průmyslové vysavačedetektory plynů.

Pro veškerou dodávanou techniku zajišťuje řešení na míru, záruční a pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Detekce plynu 

Detekce a monitoring plynů je dnes nedílnou součástí zajištění dostatečné bezpečnosti provozu a vzhledem k potenciálně značné škodě jak na majetku, tak i zdraví, je toto téma stále více aktuální. Detekce a monitoring plynů se neomezuje pouze na průmyslové aplikace, avšak je zásadní i v laboratorních zařízeních (věda/výzkum/lékařství), parkovacích systémech a car parcích, chladírnách a kotelnách.

Firma LABIMEX CZ se tématikou monitoringu a detekce plynů zabývá již více než 20 let a má bohaté zkušenosti jak s přenosnými, tak i s pevnými systémy pro monitoring a detekci plynů, a to jak v prostředí bez nebezpečí výbuchu (BNV), tak v zónách I a II, tedy v ATEX prostředí, které sebou přináší značné nároky na senzory i celé detektory a systém.

Kromě detekce a monitoringu plynů dále firma LABIMEX CZ nabízí komplexní řešení celého bezpečnostního systému spojeného s problematikou úniku / výskytu nebezpečných plynných látek. Od sensoru ideálního pro dané prostředí, přes typ detektoru a ovládací stanici, až po varovné signalizační prvky, hlásiče a ovládání únikových tras / ventilátorů.

K problematice je přistupováno individuálně a výsledná řešení jsou na klíč pro maximální spokojenost klienta. V tomto ohledu je také firma LABIMEX CZ autorizována pro kalibrace a pozáruční servis všech nabízených zařízení pro detekci a monitoring plynů. 

Více o produktech se dozvíte zde.
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář