RAMOS Micro od českého výrobce CONTEG pomáhá špičkové technice

Datum 06.05.2024

Foto: Conteg

Nejmodernější ICT technika potřebuje uložení v potřebných rozvaděčích. Česká společnost CONTEG dokáže uspokojit potřeby nejnáročnějších zákazníků i díky kontinuálnímu vývoji nových produktů. Jedním z těch nejlepších je novinka z produkce CONTEGu RAMOS Micro.

RAMOS Micro je vylepšené a kompaktnější zařízení pro řešení monitorování prostředí rozvaděčů v porovnání s předchozím modelem RAMOS Mini.

„Naše produktová novinka RAMOS Micro je jednoduché a efektivní řešení k monitorování prostředí rozvaděčů. Pomocí dvou univerzálních portů zvládne monitorovat až pět parametrů jako teplota, vlhkost, záplava, tlak či CO2. Pomocí dvou binárních vstupů RAMOS Micro navíc umí detekovat parametry jako dveřní kontakty, kouřové, pohybové či záplavové detektory. Náš výrobek je zárukou špičkové kvality, kterou oceňují zákazníci v desítkách zemí světa,“ říká ředitel společnosti CONTEG Vít Voláček.

Nový produkt vyráběný v Pelhřimově na Vysočině podporuje PoE napá­- jení a WIFI komunikaci. Pomocí nových univerzálních portů RAMOS Micro je možné připojit příslušenství jako bodovou detekci záplavy a záplavové lano, nebo speciální senzor na měření tlaku a CO2. Součástí balení RAMOS Micro jsou i držá­ky a teplotní senzor s třímetrovým kabelem.

„Nabízíme komplexní portfolio produktů pro monitorování rozvaděčů. Naši zákazníci se tak mohou spolehnout, že jim na míru dodáme i další potřebné sen­zory. Kontrola služeb rozvaděčů je tak díky nám stoprocentní,“ dodává šéf společnosti CONTEG Vít Voláček s tím, že k dispozici jsou i vlhkostní sen­zor, senzor kvality vzduchu, CO2 sen­zor, bodový detektor zaplavení a zá­pla­vové detekční lano.

Technické údaje

  • 2 univerzální porty RJ12, přes které je možné sledovat až pět parametrů
  • 2 vstupní kontakty pro připojení detektorů nebo kontaktů
  • Napájení: PoE nebo externí 5V zdroj (volitelné příslušenství RMS-PW-05)
  • Protokoly: SNMP, XML
  • Komunikace: LAN a WIFI
  • Rozměry: 30 x 103 x 68 mm
  • Vestavěný webserver

Conteg

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář