S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Cube67 = decentralizace v té nejvyšší možné míře

Datum: 11.01.2019

csm_Cube67_at_work_21a2cf8bf1

Cube67 je modulární sběrnicový systém pro dokonalé decentralizované instalační koncepce. Jeho flexibilita umožňuje realizovat pro každou aplikaci to nejvhodnější řešení – kompletně v krytí od IP 20 až do IP 69K.

Charakteristickými znaky Cube jsou: množství funkcí, zásuvné přípojky, robustní a kompaktní design, zalité moduly a také multifunkční vstupy a výstupy. Moduly se umísťují v bezprostřední blízkosti senzorů a akčních členů.

Systémový kabel zajišťuje připojení ke sběrnicovému uzlu a přenáší data i energii. Rozsáhlé diagnostické funkce poskytují maximální transparentnost. Počet svorek v rozvaděči se díky decentralizaci podstatně sníží, a tím ušetří prostor.

Sběrnicový systém Cube67 umožňuje „výměnu sběrnice bez změny systému“: instalační koncepce lze použít stejným způsobem s různými typy řízení. Jednoduše se použije základní uzel s požadovaným sběrnicovým protokolem; Murrelektronik nabízí sběrnicové uzly pro všechny běžné sběrnicové systémy.

Systémová řešení Cube vám nabízí v každé fázi životního cyklu stroje nejlepší poměr nákladů a přínosů, a to díky jednoduché konstrukci, rychlé instalaci na stroji, bezchybnému uvedení do provozu. Díky vysoké kvalitě modulů je rovněž zaručen hladký provoz.

Více informací na www.murrelektronik.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

jedna × jedna =