Cube67 Hygienic Design – vhodný do potravinářských zón

Datum 28.01.2019

Cube67 je modulární sběrnicový systém společnosti Murrelektronik pro dokonalé decentralizované instalační koncepce. Jeho flexibilita umožňuje realizovat pro každou aplikaci nejvhodnější řešení – kompletně v krytí od IP 20 až do IP 69K.

S moduly Hygienic Design pro Cube67 může systém Cube plně využít své silné stránky také ve strojích a zařízeních v potravinářském průmyslu.

V potravinářství platí obzvláště vysoké nároky na odolnost a možnost čištění použitých komponent. Moduly Cube67 Hygienic Design tyto nároky dokonale splňují. Skládají se z uzavřeného nerezového pouzdra a kruhových konektorů z nerezové oceli V4A (1.4404) a jsou navrženy tak, aby je bylo možné snadno čistit. Disponují vysokým stupněm krytí IP 69K. Instalační koncepce Cube67 tak může být aktivně rozvinuta až do zóny potravin.

To přináší konkrétní úspory:

  • Použitím modulů Cube67 Hygienic Design lze ušetřit za svorkovnice z nerezové oceli, které jsou v potravinářském sektoru obzvláště drahé.
  • Paralelní zapojení jednotlivých kabelů pomocí nerezové mřížky je v sektoru Food & Beverage extrémně náročné a musí být použity velmi drahé speciální kabelové vázací pásky. V případě systému Cube se dostanete přímo do procesu jediným systémovým kabelem. Tím se šetří prostor a významně se snižuje náročnost instalace.
  • Ventilové ostrovy a inteligentní senzory lze efektivním a úsporným způsobem připojit
    k IO-Link Master modulu.
Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz
Cube67 Hygienic Design v provozu
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář