Software pro minimalizaci šíření Covid-19 mezi pracovníky v obnovených provozech

Datum 02.04.2020

Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, dnes celosvětově nabídl software a konzultace k implementaci řešení, které umožní výrobním podnikům snížit rizika rozšiřování infekce a hrozbu úplného uzavření výroby. 

Současná opatření pomáhají zachraňovat životy omezením schopnosti viru se rozšiřovat. Jakmile budou omezení ustupovat, zvýší se tlak na znovuobnovení výroby. Skutečným rizikem však zůstane možnost, že jediný zaměstnanec pozitivní na vir Covid-19 může významně ohrozit obnovení provozu a celou výrobu zastaví na dva a více týdnů. 

S použitím UWB lokační technologie mohou firmy jedním klikem zjistit, s kým daný člověk přišel do styku, a omezit tak šíření nákazy. Zároveň mohou nechat všechny ostatní členy týmu, s kterými se setkal, ihned otestovat, zamezit tím, aby nakazili své blízké, a mohli co nejrychleji začít s léčbou.  

„Naše lokační technologie v reálném čase umožní chytřejší a rychlejší způsob minimalizace rizika šíření nákazy a zároveň pomůže udržet důležitou výrobu v běhu,“ dodává Milan Šimek, CEO a spoluzakladatel Sewio Networks. 

Celé znění nabídky naleznete zde.

Sewio Networks (https://www.sewio.net/) je výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) určeného pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, který pomáhá firmám v oblasti intralogistiky, obchodu, sportu, zábavy a zemědělství. Systém je založený na širokopásmové technologii UWB a je dodáván společně se softwarem pro management a vizualizaci sledovaných objektů.
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář