Nástěnné a stropní LED světla řízené snímačem

Datum 04.06.2020

Universální LED svítidla Surface Circular, která jsou posledním přírůstkem v řadě výrobků Ledvance dodávaných společností Conrad Electronics, nabízí vysoce účinné vnitřní osvětlení průmyslové úrovně.

Conrad Electronics rozšiřuje svoji řadu výrobků od německého dodavatele LED svítidel Ledvance o svítidla Surface Circular ovládaná snímačem a zvětšuje tak svůj celkový rozsah stavební servisní technologie průmyslové úrovně.

„Stále rostoucí náklady na energii a environmentální důvody vyžadují, aby servisní technologie v rezidenčních i veřejných budovách stále snižovala spotřebu energie. Jedním z opravdu efektivních způsobů, jak toho dosáhnout, je použití LED, pokud splňují požadavky na světelnou atmosféru, design a pohodlí“, vysvětluje Bettina Junge, produktová manažerka společnosti Conrad Electronic. „Přidání svítidel Ledvance Surface Circular do našeho sortimentu znamená rozšíření naší produktové nabídky o další řešení stavební servisní technologie průmyslové úrovně dodávané globálně působícím německým výrobcem.“

Výrobky Surface Circular jsou založeny na vysoce pokročilé zabudované senzorové technologii, která dovoluje ještě složitější nastavení s ohledem na detekci pohybu (detekční dosah 8 metrů a 110°), snímání denního světla a světla za soumraku (prahová hodnota 25 lx) a časový interval (5 sekund až 10 minut).

Svítidla Surface Circular jsou vhodná jak pro montáž na strop, tak i na zeď a generují výkon 80 lm na watt při světelném toku 1920 lm s úhlem světelného paprsku 120°. Díky tomu jsou perfektní alternativou k tradičním panelovým svítidlům. Ve srovnání s běžnými CFL spotřebuje tento produkt až o 55 procent méně energie.

Nenápadný, vysoce kvalitní design a teplá bílá barevní teplota v rozmezí 3 000 až 4 000 K umožňují široké použití ve většině typů vnitřních prostor, zahrnující vše od kanceláří až po prodejní prostory a od schodišť po haly. Odolnost proti stříkající vodě IP44 a odolnost proti nárazům na stupni IK03 činí použití těchto výrobků vysoce universálním.

Více informací k aktuální nabídce výrobků Ledvance najdete na https://velkoobchod.conrad.cz/vyhledavani?text=ledvance

 

Conrad a jeho portrét

Velmi jednoduché, rychlé a komplexní zpracování zakázek: Společnost Conrad Electronic již od roku 1923 nabízí technologie, elektroniku a široký sortiment s více než 5 miliony produktů na webu conrad.de. Conrad nabízí nejen všechny základní technologie, speciální aplikace a různé služby navržené na míru nebo jednotlivá řešení, uživatelé technologií a elektroniky navíc mají možnost pokrýt všechny své technické požadavky prostřednictvím profesionální platformy Conrad Sourcing. S 19 obchody v Německu, dceřinými společnostmi v 16 zemích po celé Evropě a neustále se rozvíjejícím trhem B2B, dostupným prostřednictvím conrad.de, je tento rodinný podnik se sídlem v horním Falcku a městě Hirschau ve východním Bavorsku jedním z předních poskytovatelů omnichannel marketing a „One-stop shopping“, tedy nákupu všeho na jednom místě. Zákazníci mimo Německo mají k dispozici přístup na webové stránky společnosti Conrad v jejich jazyce například prostřednictvím webu conrad.com.
Conrad je zároveň světovým lídrem v oblasti elektronického nákupu. Zákazníci B2B tak mohou profitovat nejen z osobního poradenství obchodních poradců na kamenných pobočkách (Německo), ale také z možnosti elektronického zpracování objednávek, které přesně splňují konkrétní požadavky zákazníka. Komplexní portfolio služeb je doplněno možností nákupu specializovaných produktů, neustálou aktualizací nabídky, smart službami v objednávkovém procesu, možností zapůjčení produktu pro zkušební účely, časově rozvrženými objednávkami „Just-in-time“ nebo rychlými telefonickými objednávkami. Nabídka služeb je doplněna profesionálními procesy, které představují například 24hodinovou standardní dodávku pro firemní zákazníky a službu Click & Collect prostřednictvím obchodů Conrad v rámci jednotlivých zemí.
Sortiment dostupný na platformě Conrad Sourcing zahrnuje produkty od předních výrobců a značek, jako jsou Voltcraft, Toolcraft, Tru Components, Renkforce, Speaka Professional, C-Control a MakerFactory. Kalibrační a re-kalibrační servis, tisk plošných spojů pro menší série a prototypy, 3D tisk (online nebo ve 3D tiskových centrech v oblastních pobočkách) – všechny tyto speciální služby tak mohou pomoci zákazníkům B2B, kteří hledají optimalizaci pro své projekty. Conrad Connect, jedna z předních projektových platforem Internet of Things, umožňuje propojení chytrých zařízení, aplikací a služeb napříč výrobními systémy různých producentů pro naplnění požadavků velkoobchodních i maloobchodních zákazníků.
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář