Radarové IO-link sensory pro měření výšky hladiny

Datum 12.03.2021

Nová řada senzorů Turck LRS510 nabízí rozsáhlé analytické funkce pro náročné aplikace v nádržích a silech

Radarové IO-Link senzory nedávno vyvinuté řady LRS doplňují portfolio společnosti Turck pro měření hladiny v rozsahu 0,35 až 10 metrů. Nová zařízení s krytím IP67/69K se doporučují zejména pro aplikace průmyslové automatizaci, kde jsou optické nebo ultrazvukové senzory nevhodné kvůli rušivým faktorům, jako je prach, vítr nebo světlo. Volně vyzařující radarové senzory LRS také nabízejí podrobné analytické funkce, které byly dříve možné pouze u špičkových radarových senzorů používaných v procesním průmyslu.

Faktory rušení, jako je prach, vítr nebo světlo, nepředstavují problém pro robustní radarové senzory LRS s volným vyzařováním pro měření hladiny do 10 metrů.

Zákaznické výhody

 • Cenově efektivní pro náročné aplikace díky špičkovým analytickým funkcím
 • Řešič problémů, když ostatní technologie senzorů dosáhnou svých limitů
 • Rychlé uvedení do provozu prostřednictvím Turck Radar Monitor
 • Maximální dostupnost zařízení díky jednoduchému monitorování stavu

Další informace usnadňují monitorování stavu

Absence kovové vodicí tyče upřednostňuje použití v hygienických oblastech a zjednodušuje uvedení do provozu. Dotyková plocha řady LRS s kapacitními tlačítky a průsvitným předním krytem je založena na stejném konceptu jako platforma senzoru Turck Fluid 2.0. Výstupem senzorů může být vzdálenosti, výška hladiny nebo objem. Senzory LRS jsou k dispozici buď se dvěma spínacími výstupy, nebo s jedním spínacím a jedním analogovým výstupem. Díky svému dalšímu rozhraní IO-Link a inteligentnímu decentralizovanému předzpracování signálu poskytují všechny varianty velké množství dalších informací pro zpracování v aplikacích pro monitorování stavu ve IIoT: kromě síly signálu to zahrnuje hodnoty teploty, provozní hodiny nebo spínací cykly.

Radar monitor pro podrobné analýzy

Uživatelé IO-Link masteru společnosti Turck mohou vyvolat Radar Monitor prostřednictvím IODD konfigurátoru bez dalšího softwaru. Konfigurační nástroj založený na webovém prohlížeči zobrazuje křivku měření senzoru a nabízí přístup ke všem relevantním parametrům jako prostý text. To umožňuje například zamaskovat interferenční signál míchadla nebo mřížky nebo se dokonale vyrovnat se zpětnou vazbou snímače v reálném čase, aby se maximalizovala spolehlivost měření hladiny v náročných aplikacích.

Oblast použití

 • Strojírenský průmysl
 • Automobilový průmysl
 • Potravinářský a farmaceutický průmysl (není v kontaktu s médii)

Klíčové funkce

 • Radar Monitor Turck nabízí funkci hluboké analýzy v reálném čase – s IO-Link mastery Turck bez dalšího softwaru
 • Jednotné ovládání v celé rodině Fluid 2.0
 • Rozsah měření 0,35 m až 10 m s úzkým úhlem clony
 • Přímý výstup hodnot výšky hladiyn ebo objemu
Dny teplárenství 700 x 200 px

Napsat komentář