Virtuální veletrh společnosti Eaton proběhne již v listopadu

Datum 01.11.2021

Společnost Eaton připravila pro své zákazníky i všechny další, kdo se zajímají o novinky od společnosti Eaton, virtuální veletrh. Ten proběhne od 23. listopadu do 3. prosince a registrovat se můžete již nyní. Program veletrhu nabídne odborně technická školení, přednášky, video hovory a chat s odborníky a obchodními zástupci a potěší tak všechny, kdo se chtějí dále vzdělávat a prohlubovat své znalosti. Budete mít možnost podívat se také do výrobního závodu Eaton v Suchdole nad Lužnicí nebo si popovídat s vývojáři v Evropském inovačním centru v Roztokách u Prahy.

„Společnost Eaton vždy aktivně pracuje na tom, aby měla přímý kontakt se svými zákazníky a dodávala jim zajímavé informace a podporovala je v dalším vzdělávání,“ říká Ĺuboš Reviľák, manažer marketingu pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Eaton. „Kromě oblíbené série tematických workshopů Eaton Online Tour, které právě probíhají, jsme pro naše zákazníky připravili také virtuální veletrh, kde se dozví více o našich novinkách a výrobcích, poznají různé aspekty společnosti Eaton a kde budou v přímém kontaktu s našimi odborníky a pracovníky technické podpory.“

Účastníci se mohou těšit na širokou nabídku online přednášek a živá vystoupení odborníků

V rámci veletrhu živě vystoupí odborníci společnosti Eaton, na které se můžete těšit 23. listopadu a 30. listopadu přímo v „Přednáškovém sále“. V celodenním bloku odborně technických školení se dozvíte novinky na témata jako instalační přístroje, automatizace s programovatelným relé easy E4, vysokonapěťové rozváděče s technologií SF6-free, chytrá elektroinstalace GoWireless, výběr vhodného průmyslového stykače, nouzové osvětlení, záložní napájení pomocí UPS. Seznámíte se také s aktivitami Evropského inovačního centra společnosti Eaton v Roztokách u Prahy. To se zaměřuje na to, aby výrobky a služby společnosti Eaton byly efektivnější, bezpečnější a udržitelnější. Centrum je součástí globální skupiny Corporate Research and Technology a hraje klíčovou roli v oblasti výzkumu a vývoje společnosti Eaton. Součástí veletrhu bude také virtuální návštěva zmíněného závodu v Suchdole na Lužnicí. 

Na veletrhu se můžete těšit také na osm virtuálních stánků, kde najdete zajímavé tematické nahrávky, novinky ze světa společnosti Eaton, materiály a informace o produktech, videotutoriály a mnoho dalšího. Velký prostor bude věnován tomu, abyste mohli komunikovat s odborníky a obchodními zástupci společnosti Eaton a to prostřednictvím video hovorů nebo online chatu. „Celkově jsme se snažili koncipovat veletrh tak, aby účastníci získali nové informace a to formou, která je co nejvíce podobná normálnímu veletrhu. Soustředíme se proto na možnost kontaktu mezi účastníky a pro odlehčení jsme také připravili soutěž o dárkové poukazy od společnosti Husky,“ dodává Ĺuboš Reviľák.

Doporučujeme se registrovat již nyní, abyste si již začátek veletrhu a naše přednášky mohli vychutnat v náležité pohodě.

O společnosti

Společnost Eaton je vedoucí globální společností s širokými regionální zkušenostmi v oblasti distribuce elektrické energie a ochraně elektrických obvodů, v oblasti kvality zdrojů a záložních zdrojů, kontroly a automatizace, bezpečnosti a ochrany lidských životů a strukturálních řešení. Společnost Eaton pomáhá společnostem řešit jejich energetické potřeby s pomocí svých komplexních služeb, distribuce a integrované digitální platformy. 
Společnost Eaton se zaměřuje na zlepšování kvality života a životního prostředí využíváním technologií a služeb v oblasti řízení energie. Poskytujeme udržitelná řešení, která našim zákazníkům pomáhají řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii bezpečněji, efektivněji a spolehlivěji. Naše tržby v roce 2020 dosáhly 17,9 miliardy amerických dolarů. Naše výrobky dodáváme zákazníkům ve více než 175 zemích. Máme přibližně 92 000 zaměstnanců. Pro více informací navštivte www.eaton.com

Gábina Bakusová

Stego 700 x 200 px

Napsat komentář