Přidělte každé položce majetku unikátní digitální identitu

Datum 08.08.2022

Kompletní RFID řešení společnosti Brady Corporation, Inc. může majetku v jakémkoli průmyslovém prostředí dodat jedinečnou, digitální identitu pouhou aplikací etikety. Uživatelé budou schopni identifikovat a lokalizovat majetek označený etiketou najednou, z dálky a v reálném čase, aniž by jej měli v dohledu. Seznamte se s kompletním řešením RFID od společnosti Brady!

Vaše potřeby. Vaše řešení.

Aby společnost Brady umožnila zvyšování efektivity pomocí technologie RFID na každém jednotlivém pracovišti, optimalizuje své globální výrobní kapacity a služby, aby každou součást svého kompletního řešení RFID přizpůsobovala potřebám. Upravit lze dosah čtení etiket i všechny ostatní vlastnosti etiket, které umožňují trvanlivé upevnění etiket na veškerém majetku vybraném zákazníkem v široké škále průmyslových prostředí. Začlenit lze rovněž snímače pro zachycování údajů o prostředí, včetně teploty nebo hladin vlhkosti. Skenery mohou být vybaveny vlastními programovanými aplikacemi, které zpracovávají údaje pro uvolnění výhod pro konkrétní podnik, a společnost Brady může celé řešení integrovat se stávající infrastrukturou informačních a telekomunikačních technologií.

Objevte kompletní RFID řešení

Obrovský skok v efektivitě na pracovišti

Dobře zavedená, kvalitní RFID řešení umožňují v mnoha průmyslových oborech velký krok v provozní efektivitě. Pomocí ručního RFID skeneru lze lokalizovat, identifikovat, sledovat a dohledávat více položek majetku ze vzdálenosti 15 m, aniž byste je museli vidět. Pevné RFID skenery mohou dokonce pokrýt celé pracoviště, a tak výrazně urychlit sledování majetku. V důsledku toho dokáží zaměstnanci rychle najít jakýkoli označený majetek, který potřebují, inventury zásob lze automatizovat a kompletnost odchozího nákladu lze zkontrolovat během sekund.

Podnikání na dlani

Automaticky shromažďované údaje na veškerém etiketami označeném majetku vám poskytne informace pro strategické rozhodování o počtech investičního majetku, jeho umístění, preventivní údržbě a složkách prostředí. Rozhodnutí o úrovních zásob mohou být založena na nejnovějších údajích, které se všechny generují a shromažďují automaticky, aby dále zvyšovaly efektivitu a ziskovost podniku, a to vše díky jedinečné, digitální identitě všech položek majetku.

Jaké výhody získaly společnosti, které již implementovali RFID ve svých provozovnách? Přečtěte si příklady z praxe na stránkách Brady!

BRADY s.r.o.

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář