YOGA A12 má dotykový HD displej

Datum 22.04.2017

Nový cenově dostupný tablet YOGA A12 s operačním systémem Android je speciálně stvořený pro potřeby celodenní produktivity. Díky svým vlastnostem a designu dokáže uživatelům nahradit běžný počítač, což ocení především milovníci operačního systému Android.

„Ze zpětné vazby tisíců uživatelů z celého světa jsme zjišťovali, co naši zákazníci očekávají od počítače a operačního systému. Narazili jsme na skupinu uživatelů, kteří vyrůstali na operačním systému Android. Pro ně se pojmy Android a produktivita vzájemně nevylučují. Zážitek, který poskytuje chytrý telefon nebo tablet lze podle nich snadno přenést i do osobního počítače. Z toho důvodu jsme se rozhodli vytvořit YOGA A12, který v jednom tenkém zařízení spojuje mobilitu tabletů a smartphonů s funkcemi potřebnými pro skutečnou produktivitu,“ říká Jaroslav Král, produktový manažer společnosti Lenovo Česká republika.

Tenký společník pro práci i zábavu

Lenovo YOGA A12 zaujme již při prvním pohledu svým mimořádně tenkým designem. V nejtenčím místě má profil pouhých 5,4 mm a celé zařízení zároveň váží méně než 1 kilogram. Tablet je tedy dostatečně tenký a lehký, aby bylo možné vzít ho kamkoliv s sebou a bez problémů jej používat třeba i v přeplněné kavárně nebo v přednáškovém sále.

Ať už se rozhodnete pracovat nebo si jen odpočinout u oblíbeného seriálu, 12,2palcový dotykový HD displej zobrazí veškerý obsah s mimořádně ostrým obrazem. Pro dosažení matného efektu je displej navíc vybaven antireflexní vrstvou, takže se uživatelé nemusí bát odlesků na displeji ani při používání venku. Zážitek ze sledování multimédií ještě umocní dva reproduktory s výkonnou technologií Dolby Atmos poskytující fantastický filmový zvuk.

Tenký design tabletu jde ruku v ruce s maximální flexibilitou používání typickou pro všechna zařízení z rodiny YOGA. Díky pantu s rozsahem 360° můžete zařízení používat ve 4 různých režimech, které se přizpůsobí tempu vašeho dne. Na tabletu tak můžete pohodlně psát, procházet prezentace či fotografie z dovolené nebo využít další režim pro sledování filmů, to vše bez ohledu na prostředí, ve kterém se zrovna nacházíte. Díky kapacitní baterii s vámi YOGA A12 udrží krok až 13 hodin na jedno nabití.

Tablet je poháněn procesorem Intel Atom x5 v kombinaci s 2GB operační pamětí a vnitřním úložištěm s kapacitou 32 GB. Díky této výbavě a ekosystému více než dvou milionů aplikací pro operační systém Android se YOGA A12 stane perfektním digitálním společníkem pro práci i zábavu. Ještě vyšší produktivitu zajistí tabletu také uživatelské prostředí s úpravou pro chod více aplikací v několika oknech současně, balíček softwarových aplikací Google Productivity Suite a revoluční Halo klávesnice.

Tato digitální dotyková klávesnice s hmatovou odezvou byla poprvé představena u tabletu YOGA Book a nyní podtrhuje tenký design nového zařízení YOGA A12. Díky optimalizovanému softwaru se Halo klávesnice dokáže zcela přizpůsobit návykům každého uživatele. Čím více jí používáte, tím rychlejší a přesnější se stává. Zároveň uživatelům nabídne také možnost prediktivního vkládání a okamžité autokorekce během psaní.

Cena a dostupnost

Nový tablet YOGA A12 bude na našem trhu dostupný v šedém a zlatém provedení od konce dubna za cenu začínající na 9 699 Kč včetně DPH.

Lenovo
Výystava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář