S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Výrobce českých nabíjecích stanic je připraven na boom elektromobility

Datum: 15.11.2018

pozvanka e-salon-partneri

Značka VOLTDRIVE chce posílit svou přední pozici na českém trhu. Na veletrhu E‐SALON nyní představí své nejnovější nabíjecí stanice. Hlavní překážkou rozvoje elektromobility v České republice je nedostatek nabíjecích stanic.

Přední český výrobce nabíjecích stanic VOLTDRIVE je však připraven na přicházející vlnu v budování chybějící infrastruktury. České nabíjecí stanice VOLTDRIVE zahrnují celou škálu řešení od domovních stanic pro vnější i vnitřní montáž přes nabíjecí komplexy stojanů na velkokapacitních parkovištích až po nabíjecí stojany veřejně přístupné infrastruktury. Za téměř deset let vývoje a výroby stanic prošly produkty VOLTDRIVE řadou inovací, úpravou designu a nabízí dnes řadu funkcí jako je například bezhotovostní platba či vystavení účtu.

Své nejnovější nabíjecí stanice společnost VOLTDRIVE představí na veletrhu E‐SALON | VELETRH ČISTÉ MOBILITY ve dnech 15. – 18. 11. 2018 na PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Návštěvníci se rovněž budou moci seznámit se systémy veřejné nabíjecí infrastruktury nebo inteligentní regulací systému nabíjení u domácích nabíjecích stanic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + dva =