McLED – značka kvalitního LED osvětlení

Datum 11.03.2020

McLED s.r.o. je na českém i zahraničním trhu již zavedenou společností, která disponuje silným zázemím a poskytuje ke svým LED produktům profesionální servis a poradenství. Velkou výhodou jsou pro zákazníky rovněž velké skladové zásoby ve skladu umístěném přímo v sídle firmy, ve Vestci u Prahy.

Nové typy architektonického LED osvětlení

V roce 2018 společnost McLED představila na veletrhu ForArch v pražských Letňanech zcela novou řadu úsporného LED architektonického osvětlení, které nyní doplňuje několik zcela nových typů. Svítidla jsou díky vysokému stupni krytí vhodná pro použití v exteriérech. Hodí se tak například pro osvětlení teras, balkónů, vchodů, fasád, zahrad, parků, ale i příjezdových cest či chodníků. Všechna tato LED svítidla jsou vyrobena z hliníku a lze je připojit rovnou na 230 V. Dle vlastních preferencí mohou zákazníci vybírat z rozličných designů a rovněž ze dvou náhradních teplot chromatičnosti (3000 K a 4000 K).

Architektonické profily vhodné pro sádrokartony a obklady

Nabídku hliníkových profilů doplnily zcela nové typy určené pro instalaci pod omítku a obklady. Díky unikátnímu provedení profil nemusí být vůbec patrný a zcela tak splyne s okolním povrchem.

LED závěsné svítidlo Fashion

Závěsná svítidla značky McLED® doplnil no­vý typ elegantního lineárního svítidla Fashion. LED svítidla Fashion jsou v nabídce v neutrálně bílé barvě světla (4000 K), s příkonem 40 W a v délce 120 cm. Základní balení svítidel obsahuje kromě úchytů k přisazení i 1,5 m dlouhá lanka, díky kterým lze svítidla zavěsit. Samostatně lze dokoupit spojovací díly, s jejichž pomocí je možné svítidla pohodlně spojovat.

LED pásky s vysokou účinností

Široký sortiment LED pásků McLED® dopl­nily zcela nové LED pásky s vysokou účinností. Měrný výkon těchto LED pásků dosahuje až 139 lm/W, pásky jsou dostupné zatím ve třech náhradních teplotách chromatičnosti (WW – 3000 K, NW – 4200 K a CW – 6000 K) a s Ra>90. Pro srovnání: naše standardní LED pásky dosahují účinnosti kolem 100 lm/W. Tyto LED pásky o wattáži 19,2 W/m mají 160 LED/m a díky kvalitnímu provedení je možné napájet až 10 metrů pouze z jedné strany, aniž by byl patrný úbytek svítivosti podél pásku.

LED pásky 19,2 W/m a 160 LED/m s vysokou účinností.

Dekorativní LED pásky pro nízké profily

Nejen pro nové architektonické hliníkové profily jsme vytvořili speciální LED pásky s vysokou hustotou LED (240 LED/m) a nízkým výkonem (6 W/m). Díky této kombinaci jsou velmi vhodné pro dekorativní účely – vysoký počet LED typu SMD 2835 zaručuje možnost použití i v nízkých profilech bez nežádoucího „tečkování“, menší výkon při 24V provedení umožňuje zapojovat až desetimetrové délky napájené pouze z jedné strany. Novinkou je v případě tohoto pásku také krytí IP65, ve kterém dokážeme dodat pásek v délce na přání až do 10 metrů.

Napájecí zdroje pro LED pásky

Pro napájení LED pásků napětím 12/24 V jsme do sortimentu zařadili nové napájecí zdroje, které díky kvalitním značkovým komponentám poskytujeme s prodlouženou tříletou zárukou. Napájecí zdroje je možné instalovat do nábytku i na lehce hořlavé povrchy (značky MM, F).

Napájecí zdroje do nábytku se značkami MM, F.
www.mcled.cz
Dny teplárenství 700 x 200 px

Napsat komentář