Rychlé a spolehlivé značení elektrických kabelů během výstavby datového centra

Datum 23.05.2022

Společnost Brand/Besamandla potřebovala rychlé a spolehlivé řešení identifikace kabelů, aby byla schopna udržet termín pro výstavbu datového centra v Kapském městě. Řešení muselo být snadno použitelné a dostupné ve škále barev, aby se označené napájecí kabely rychle rozlišily. Přečtěte si jak společnost Brady pomohla firmě Brand/Besamandla splnit všechny požadavky v krátkém čase.

Brand/Besamandla je zhotovitel speciálních elektrických technologií, který více než 50 let poskytuje komplexní služby sektoru průmyslu, obchodu a infrastruktury v Jižní Africe. Společnost poskytuje služby v několika průmyslových oborech, od státních podniků po blue chip klienty, báňské společnosti a stavitele nemovitostí.

Řešení: Snadno tisknutelné a spolehlivé visačky na kabely ve více barvách

Společnost Brady navrhla visačky B-7643 bez obsahu halogenů a vinylové vložky do bužírky B-7696. Visačky B-7696 byly nabídnuty v zelené, žluté, bílé a vlastní růžové barvě. Ke každému řešení poskytla společnost Brady vzorky na přehledné desce a dodala technické datové listy, aby se usnadnilo schválení koncovým zákazníkem společnosti Brand/Besamandla.

Pro větší flexibilitu identifikace nabídla společnost Brady tiskárnu průmyslových etiket BradyPrinter i3300 a tiskárnu etiket BMP71, které dokáží tisknout materiály etiket B-7643 i B-7696.

Tiskárna průmyslových etiket BradyPrinter i3300 dokáže tisknout etikety B-7643 a B-7696 hromadně a vysokou rychlostí na staveništi. Systém je zcela bezproblémový a snadno použitelný. Údaje etiket lze snadno importovat, aby se umožnil rychlý hromadný tisk, a pro identifikace kabelů lze tisknout celou škálu visaček, samolepicích etiket a bužírek. Tiskárna BradyPrinter i3300 tiskne navíc etikety na majetek, bezpečnostní značky a značky na zařízení. Materiály etiket lze měnit a díky automatické kalibraci a automatickému nastavení etikety spouštěnému chytrými čipy spotřebního materiálu etiket jsou k tisku připraveny za 20 sekund.

Foto: Brady

Tiskárna etiket BMP71 je nejmodernější mobilní tiskárna společnosti Brady. Tiskne předvysekané nebo kontinuální etikety, včetně vlastních a předtištěných etiket až do šířky 50,8 mm. Kompletní klávesnice umožňuje rychlé psaní oběma rukama a velká barevná obrazovka nabízí celkový náhled etikety.

Bezhalogenové visačky B-7643 jsou značení kabelů z termoplastu, polyetheru a polyuretanu, které splňují požadavky na materiál bez obsahu halogenů podle normy IEC 61249221 (2003-11). V případě požáru nebo vysokého tepla visačky nebudou vytvářet škodlivé halogenové plyny. Etiketa B-7643 je k dispozici v bílé, červené, žluté, oranžové a černé barvě.

Vložky B-7696 jsou vinylové víceúčelové vložky do bužírek, které lze použít pro různé aplikace identifikace. Splňují požadavky na vlastnosti hořlavosti normy UL94V0.

Výsledek: Žádné obavy z identifikace kabelů

Společnost Brand/Besamandla neplýtvá časem při řešení identifikace kabelů. Společnost Brady ji podporuje spolehlivými visačkami, etiketami a tiskárnami, školením na místě, technickou podporou, velkým portfoliem a zásobami, aby uspokojila vznikající výzvy identifikace kdekoli na světě.

Poznejte řešení Brady pro značení elektrických instalací a zařízení

BRADY Česká republika
www.brady.cz

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář