Modlink Vario = spojení pneumatiky, hydrauliky a elektroniky v jednom

Datum 10.05.2017

Propojení strojních součástí je nyní naprosto jednoduché – s Modlink Vario, praktickou spojkou společnosti Murrelektronik v klasickém formátu obdélníkových konektorů. Jeden pohyb stačí pro zapojení a odpojení pneumatického, kapalinového a energetického systému, i pod tlakem, avšak spolehlivě a bez úniku média.

Spojka je vhodná zejména do strojů a zařízení, ve kterých se propojení mezi jednotlivými součástmi, jako je rozvaděč, komponenty stroje nebo nástroj, musí často odpojovat a připojovat. Snadno ovladatelný rychlozavírací systém Modlink Vario zde přispívá ke značné časové úspoře. Madlo, které slouží také ke spojení kabelů do svazku, může být zaaretováno v pěti různých polohách – jak je pro danou aplikaci zapotřebí.

Modlink Vario nabízí místo pro osm zásuvek, které lze v závislosti na aplikaci využít pro pneumatický, kapalinový a energetický systém. To zajišťuje vysokou modularitu. Pro přenos energie nabízí Murrelektronik vhodné přípojné příslušenství s kabely M12 s nejrůznějším počtem pólů a v různém kódování. Kovový kryt umožňuje použít Modlink Vario v náročných průmyslových podmínkách.

Nejvyšší modularita v průmyslovém prostředí

  • snadná montáž a demontáž – bez nářadí
  • maximálně robustní pouzdra z masivního kovu
  • rozhraní pro elektroniku a různá média v jednom
  • spojitelné i pod tlakem

 

Pro více informací navštivte www.murrelektronik.cz

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář