Moto G Plus 5. generace – osmijádrový procesor a 5,2palcový displej s Full HD rozlišením

Datum 26.06.2017

Lenovo prostřednictvím své dceřiné společnosti Motorola Mobility oznámilo dostupnost smartphonu Moto G Plus 5. generace v České republice. Nový model z dílny společnosti, která stojí za sestavením prvního mobilního telefonu vůbec, v sobě spojuje poutavý design, vysoký výkon a mimořádné fotografické vlastnosti.

Celokovové tělo smartphonu Moto G Plus 5. generace dokonale padne do ruky. Navíc ukrývá baterii s více než celodenní výdrží, takže se můžete bavit od rána až do večera. Plynulou práci s telefonem zajistí osmijádrový procesor a 5,2palcový displej s Full HD rozlišením a vodoodpudivým nanopovrchem, se kterým se už nemusíte bát rozlitého pití nebo drobné přeháňky.

Elegance a výdrž

Moto G Plus 5. generace se může pyšnit elegantním kovovým designem ve zlatém a šedém provedení, který spolu s praktickými rozměry a váhou potvrzuje, že již nemusíte volit mezi výkonem a vzhledem. Moto G Plus 5. generace s vámi bude držet krok při surfování na internetu i při hraní her. Pohání ho totiž osmijádrový procesor s výkonnými grafickými funkcemi a podporou vysokorychlostního připojení LTE (4G). Vytrvalé uživatele potěší baterie s kapacitou 3000mAh, která jim poskytne hodiny bezstarostného užívání. Díky technologii TurboPower stačí pouhých 15 minut k mimořádně rychlému dobití energie na další hodiny zábavy.

Vždy perfektní fotografie

Skutečné nadšení vzbudí nový Moto G Plus 5. generace mezi milovníky focení. Disponuje totiž prvním fotoaparátem s duálním zaostřením ve své třídě. K tomu využívá 10krát více pixelů v senzoru fotoaparátu a je schopen zaostřit na předmět až o 60 % rychleji než kdykoliv předtím. S tímto 12Mpx fotoaparátem už nezmeškáte žádný důležitý moment. Všechny pořízené fotografie a videa se automaticky uloží na vnitřní 32GB úložiště, které je možné rozšířit až o 128 GB pomocí Micro SDXC karty. Fotit tak můžete prakticky bez přestání.

Nákup jedním dotykem

Nejen soukromé fotografie, ale také další data uložená v telefonu ochrání heslo jedinečné jako vy sami. S rychlou čtečkou otisků prstů se už nemusíte bát, že někdo prolomí vaše heslo. Čtečku otisků prstů navíc využijete také pro nákupy. S technologií NFC můžete nakupovat doslova jen jedním dotykem.

Smartphone Moto G Plus 5. generace je ideálním zařízením pro všechny, kteří už nechtějí dělat kompromisy. Atraktivní design, perfektní fotoaparát, vysoký výkon a výdrž baterie jsou základ, který je s tímto modelem ještě dostupnější, než kdy předtím.

Cena a dostupnost

Smartphone Moto G Plus 5. generace je na českém trhu dostupný za cenu od 7 499 Kč s DPH.

Lenovo
Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář