S napětím sledujeme nejnovější trendy a proud informací posíláme k vám…

Pavouk 3 – Nová generace programu pro dimenzování a výpočty sítí NN

Datum: 04.01.2019

Pavouk Eaton

Programový systém PAVOUK je graficky orientovaný návrhový systém pro dimenzování NN sítí osazených jisticími přístroji Eaton. Pro paprskové i zauzlené sítě provádí výpočet úbytků napětí, rozložení zátěže a zkratových proudů a následně kontrolu vhodnosti použitých kabelů a jisticích přístrojů. Výpočtové postupy vycházejí ČSN.

Jedná se o samostatný program vyžadující pouze operační systém Windows. Program je určen především pro projektanty a výpočtáře.

Podrobné informace, instalaci a licenční údaje si, prosím, vyžádejte na následující emailové adrese podporacz@eaton.com nebo telefonicky na 267 990 440

Verze 3 je nová generace programu. Obsahuje nové grafické a výpočetní jádro i uživatelské rozhraní. Funkce obsazené v předchozí verzi byly zachovány a jsou doplněny novými funkcemi. Výpočetní postupy byly aktualizovány v souladu s aktuálně platnými normami.

Přehled možností programu

  • práce s TN, IT a TT sítěmi až do 1000 V,
  • návrh paprskových i zauzlených sítí,
  • návrh sítí s jedním nebo více zdroji (síť, transformátor, generátor),
  • volitelné užití součinitelů současnosti (ks) a využití (kz),
  • možnost simulace různých provozních stavů sítě odpojováním zátěží a zdrojů,
  • možnost simulace provozních stavů spínacích přístrojů,
  • databáze přístrojů a komponent s přehlednou stromovou strukturou,
  • všechny výpočty odpovídají platným ČSN,
  • vyhodnocení selektivity jisticích přístrojů,
  • tisk výstupních sestav a zpráv.
Více informací naleznete na stránkách  www.eaton.cz a www.eaton.eu.
O skupině EATON Corporation
Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Díky svým komplexním řešením je společnost Eaton připravena přijmout i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.
Eaton je společností zabývající se řízením energie, která svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Obrat společnosti dosáhl v roce 2015 hodnoty 20,9 miliard USD. Má přibližně 97 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích světa. Více informací naleznete na stránkách Více informací získáte na stránkách www.eaton.eu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

šest − dva =