Chytré termostatické hlavice tado° garantují úsporu

Datum 20.10.2022

Foto: EST

Topná sezóna je díky teplému počasí ještě za dveřmi, ale co nevidět již zaťuká. Chytré termostaty tado° vám pomohou překonat náročnější období z hlediska spotřeby elektrické energie.

A protože si tado° za svými produkty stojí, v případě nespokojenosti vám garantuje vrácení peněz. Jak tato služba funguje se můžete dozvědět na produktových stránkách tado°.

V našem e-shopu jsme právě naskladnili chytré termostatické hlavice tado° v cenově výhodné variantě BASIC. Koupit můžete samostatně základní sadu, jednu hlavici nebo sadu dvou hlavic. A jaký je rozdíl mezi chytrým termostatem tado° V3+ a variantou Basic?

Foto: EST

Ve srovnání s chytrou termostatickou hlavicí na radiátor V3+ varianta Basic nenabízí měření vlhkosti. Na jeho základě zobrazí aplikace tado° rady a tipy pro lepší kvalitu vzduchu v místnosti, přehled pylové situace a znečištění venkovního vzduchu. Také vám dá potřebné tipy, jak se např. vyhnout tvorbě plísní v místnostech s vysokou vlhkostí.

Design a funkce varianty Basic jsou stejné, je ale vybaven zjednodušeným displejem, který umožňuje ruční nastavení teploty v rozsahu 19-25 °C na termostatu. Nižší teploty se u Basic varianty nastavují v aplikaci. U klasické varianty lze přímo na termostatu nastavovat teploty v rozmezí 5-25 °C.

Chytrá termostatická hlava tado° je kompatibilní téměř se všemi termostatickými ventily radiátorů a lze ji namontovat na výšku i naležato. Chytrá termostatická hlavice se připojuje bezdrátově k internetovému rozhraní Bridge. To vám umožní ovládat váš topný systém na dálku odkudkoli pomocí mobilní aplikace tado°. Termostatickou hlavici můžete rovněž ovládat ručně pomocí otočného knoflíku. Samozřejmostí je možnost deaktivace ručního ovládání v aplikaci (dětská pojistka). 

Instalace termostatické hlavice je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Mobilní aplikace tado° vás provede krok za krokem nastavením. V případě problémů se neváhejte obrátit na naše technické oddělení, kde vám naši technici ochotně pomohou.

Více informací o úsporách energie s produkty tado°, o komfortu používání chytrých termostatů, o integraci do systémů chytrého domu a mnoho dalších zajímavostí najdete na produktové stránce www.chytre-vytapeni-tado.cz.

Produkty tado°, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o., Pod Pekárnami 338/12, Praha 9-Vysočany. T: 266 090 711, E: obchod@est-praha.cz, www.est-praha.cz

Michal Dusil

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář