Ušetřete dvakrát s chytrými termostaty tado°!

Datum 25.11.2022

Mezi zákazníky, kteří hledali způsob, jak efektivně ušetřit náklady za vytápění, se chytré termostaty tado° rychle staly populárními. Především díky kvalitě provedení, designu a množstvím funkcí, které termostaty nabízejí.

Značka tado° si za svými produkty stojí a v případě, že nebudete spokojeni, garantuje vrácení celé částky, kterou jste za produkty utratili. Podle studie spotřebujete až o 31 % méně energie a přesto stále optimálně vytápíte nebo ochlazujete svůj domov. tado° také automaticky reaguje na neustále se měnící počasí nebo detekuje otevřená okna. V tom případě vám problém notifikuje na mobilu, nebo v případě funkce Auto-Assist rovnou sníží teplotu.

Výjimečná funkce Geofencing rozpozná, jestli je někdo doma, nebo ne. To zajišťuje efektivní topení nebo chlazení jen když je to opravdu potřeba. A pokud bavíme o chlazení, víte, že pomocí tado° můžete chytře ovládat i svoji klimatizaci? 

Chytré termostaty tado° fungují s běžnými topnými systémy i radiátory (v balení termostatické hlavice najedete několik redukcí na ventil), klimatizacemi a tepelnými čerpadly. Instalace chytrých termostatů je velmi jednoduchá, stejně tak následné párování s aplikací a její ovládání. A pokud byste měli přeci jen problémy, obraťte se na nás a spolu najdeme řešení problému.

Máte-li chytrou domácnost, pak do ní můžete všechny produkty tado° jednoduše integrovat. Ovládání hlasem pomocí Siri, Google Assistant nebo Amazon Echo je samozřejmostí.

V současné době nabízíme dva typy produktů: základní termostaty tado° V3+ a také ekonomickou variantu BASIC. Ve srovnání s chytrým termostatem na radiátor V3+ varianta Basic nenabízí měření vlhkosti. Na jeho základě zobrazí aplikace tado° rady a tipy pro lepší kvalitu vzduchu v místnosti, přehled pylové situace a znečištění venkovního vzduchu. Také vám dá potřebné tipy, jak se např. vyhnout tvorbě plísní v místnostech s vysokou vlhkostí. Design a funkce varianty Basic jsou stejné, ale je vybaven zjednodušeným displejem, který umožňuje ruční nastavení teploty v rozsahu 19–25 °C na termostatu. Nižší teploty se u Basic varianty nastavují v aplikaci. U klasické varianty lze přímo na termostatu nastavovat teploty v rozmezí 5–25 °C.

A kde je zmiňovaná druhá úspora? V rámci akce Black Friday nabízíme nyní všechny produkty tado° BASIC se slevou 15 %! Akce je platná do 30. 11. 2022. Navštivte náš e-shop.

Více informací o produktech tado° najdete na stránkách https://www.chytre-vytapeni-tado.cz/  

Dny teplárenství 700 x 200 px

Napsat komentář