Murrelektronik a murrplastik uzavřeli strategické partnerství

Datum 18.04.2024

Foto: Murrelektronik

Murrelektronik, specialista na decentralizovanou automatizační techniku, a murrplastik, průkopník v oblasti inteligentního kabelového managementu, se dohodli na strategickém partnerství, jehož cílem je optimálně splnit individuální požadavky automatizačního průmyslu.

Společnost Murrelektronik má více než 40 let zkušeností v oblasti individuálních automatizačních řešení, zatímco murrplastik přináší více než 60 let zkušeností s vývojem, výrobou a prodejem systémů kabelového managementu a jednotlivých komponent. Touto fúzí tak dochází k dokonalému propojení produktového portfolia, jež nabídne zákazníkům ještě širší pole možností.

Foto: Murrelektronik

„Zaměřujeme se na využití synergií společností Murrelektronik a murrplastik, abychom našim zákazníkům nabídli špičková komplexní řešení pro instalační koncepty. Díky rozšířenému sortimentu a přístupu k ucelené nabídce řešení pro vedení kabelů vytváříme pro naše zákazníky jasnou přidanou
hodnotu“,
komentuje Andreas Chromy, Managing Director Cluster CEE, Murrelektronik GmbH.

Společné využívání prodejního potenciálu na Slovensku, v České republice a Maďarsku bylo zahájeno v lednu 2024. Společnost Murrelektronik tak bude prezentovat komplexní portfolio společnosti murrplastik, včetně průmyslových řešení pro ochranu kabelů, vedení kabelů a jejich označování. Tato spolupráce umožňuje nabídnout zákazníkům vše, co potřebují pro vysoce výkonné stroje a spolehlivé výrobní systémy, a to z jediného zdroje.

Partnerství spojuje rozsáhlé odborné znalosti obou společností a podtrhuje tak závazek společnosti Murrelektronik stanovovat nové standardy v oblasti automatizace.

Murrelektronik CZ

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář