Kalibrovaný digitální měřič délky kabelů RUNPOMETER RM35

Datum 03.01.2022

Foto: EST

Rakouská firma RUNPOTEC přichází na trh s unikátní novinkou, kterou lze přesně měřit délku jak kabelů, tak i vodičů, lan, hadic nebo trubek o průměru 2 až 32 mm.

RUNPOMETER RM35 má ochranu proti stříkající vodě a prachu (IP 44) a je extrémě odolný proti nárazu, a proto se skvěle hodí především pro elektroinstalace na stavbách nebo do kabelových skladů, například pro záznamy kabelových délek.

Jeho unikátní upevňovací otevíratelné pouzdro umožňuje nasadit RUNPOMETER RM35 na již natažený kabel. Vodicí adaptéry umožňují velice přesné měření s minimální odchylkou. RUNPOMETER RM35 je nyní i ve verzi s kalibrací (obj. č. 10184).

Foto: EST

RUNPOMETER RM35 má dvě tlačítka, jimiž lze naměřené hodnoty průběžně sčítat. Dále má funkci odpočítávání, kterou lze změřit předem nastavenou délku kabelu. Počítání délky funguje oběma směry. Při dosažení požadované délky se ozve akustický signál

RUNPOMETER RM35 je vybaven lithium-iontovou baterií s extrémně dlouhou výdrží (trvalý provoz 100 h bez podsvícení). V případě vybití baterie se naměřené hodnoty zachovají. Baterie se nabíjí přes konektor USB-C (obsahem dodávky vč. nabíječky).

RUNPOMETER RM35 lze pomocí popruhu s klipem snadno upevnit k odvíjecímu systému X BOARD XB300 nebo XB 500. Délku popruhu je možné nastavit v rozmezí 750 mm a 1200 mm. Alternativně lze na popruh připojit kotvu, která umožňuje připevnění na všechny běžné odvíjecí systémy.

RUNPOMETER RM35 je spolu s příslušenstvím bezpečně uložený v praktickém, odolném a stohovatelném kufru RUNPOTEC, který je navíc kompatibilní i se systémem Sortim.

V přiloženém videu s českým komentářem uvidíte všechny výhody, stejně jako ukázku snadné a efektivní práce s přístrojem RUNPOMETER RM35.

Přístroj RUNPOMETER RM35 ve standardní i kalibrované verzi, stejně jako další unikátní produkty značky RUNPOTEC můžete koupit v našem e-shopu.

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost Elektro-System-Technik s.r.o., Pod Pekárnami 338/12, Praha 9-Vysočany. T: 266 090 711, E: obchod@est-praha.cz, www.est-praha.cz

Tým EST

Výstava Volty 700 x 200 px

Napsat komentář